Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Pazartesi puanları! Çeyrek altını kim aldı?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı 4 yarışmacının kayınvalideleri ile birlikte mücadele ettikleri program Onur Büyüktopçu'nun sunumu ile ekranlara geliyor. Hafta içi her gün belirlenen sürede kendilerine verilen yemekleri yapan gelinler aynı zamanda haftanın finalinde 5 bilezik ödülü kazanmak için mücadele ediyor. Peki Gelinim Mutfakta 12 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 12 Ekim Pazartesi puanları ve çeyrek altının sahibi haberimizde…
Son Güncelleme:
 Gelinim Mutfakta 12 Ekim Pazartesi puanları! Çeyrek altını kim aldı?

Kanal D ekranlarında Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile yayınlanan birbirinden iddialı 4 gelin ve kayınvalidesinin mücadele ettikleri yarışma programı gelinim mutfakta yeni haftaya bugün başlıyor. Hafta içi her gün gelinler kendilerine verilen yemekleri belirlenen süre içerisinde yapıyor yüksek puanlar alarak günün birincisi olmaya ve çeyrek altının sahibi olmaya çalışıyor. Aynı zamanda gelinlerin hedefi haftanın finalinde birinci olmak ve 5 bilezik ödülü kazanmak. Bu hafta da yine elenen yarışmacı yerine yeni bir yarışmacı maratona dahil olacak yüksek puanlar alarak 5 bilezik ödülünü kazanmak için mücadele verecek. Peki Gelinim Mutfakta 12 Ekim Pazartesi puan durumu nasıl? Gelinim Mutfakta 12 Ekim Pazartesi günün birincisi ve çeyrek altının sahibi kim oldu?

Yeni hafta bugün başlıyor

Ekranların renkli ve eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta’da yeni hafta bugün itibariyle başlıyor gelinler yine 5 bilezik ödülü için büyük bir maratonun içine giriyor. Mutfakta hünerlerini sergileyen gelinler en iyi yemeği yapmaya çalışırken kayınvalideleri ise kendi gelinini bulmak ve yüksek puan verebilmek için mücadele ediyor. Puanlama sırasında gelin ve kayınvalideler arasında tartışmalar yaşanırken asıl belirleyici olan ise Onur Büyüktopçu’nun verdiği puanlar oluyor.

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Pazartesi puan durumu

Gelinim Mutfakta 12 Ekim Pazartesi puan durumu merakla araştırılıyor. Bugün de gelinler yemeklerini yapacak ve kayınvalideler ile Onur Büyüktopçu puanlarını verecek. Günün puan durumu şu şekilde oldu;

İlayda: 22 puan

Zeynep: 19 puan

Aysun: 11 puan

Nurcan: 15 puan

Gelinim Mutfakta 12 Ekim günün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta 12 Ekim günün birincisi belli oldu. Bugün en yüksek puan 22 puanla İlayda’nın oldu ve aynı zamanda çeyrek altını da İlayda kazandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Sadakatsiz 3. bölüm reytingleri Kanal D’nin yüzünü güldürdü! Çift hanelere doğru ilerliyor
22 10 2020 - 13:46
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
TV’de bugün ne var? 22 Ekim Perşembe ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
21 10 2020 - 18:35
Doya Doya Moda 21 Ekim puan durumu! Günün birincisi kim oldu?
21 10 2020 - 14:06
Yorum Yap