Gaziantep’te psikiyatri hastası istediği ilacı yazmayan doktora saldırdı acil servisi talan etti

Gaziantep'te psikiyatri bölümünde hasta olduğu öğrenilen 23 yaşındaki M.P., istediği ile yazmayan doktor Salih K.'ya saldırarak darp etti. Acil servisi birbirine katan hasta masa ve bilgisayarları kırdı.

03.08.2019 - 10:28
03.08.2019 - 10:28
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Gaziantep Doktor Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisinde dün akşam meydana gelen olayda iddiaya göre psikiyatri servisinde hasta olan M.P., hastaneye gelerek Dr .Salih K.’ya muayene oldu.

İstediği ilacı yazmayınca çıldırdı

Yeşil reçete ile alınabilen bir ilacı yazmasını isteyen hastaya acil servis doktoru olan Salih K., kendisinin bu ilacı yazamayacağını uzman doktorun yazması gerektiğini söyleyince hasta çılgına döndü. Bu sırada sinir krizi geçiren hasta önce doktora saldırarak darp etti ardından da acil serviste bulunan bilgisayarları ve masaları dağıtarak zarar verdi. M.P., hastanede bulunan güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilirken olay yerine çağrılan polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim