Gazi Meclis’e 15 Temmuz özel oturumunu takip etmeye gelen Davutoğlu’nun yalnız kalması dikkat çekti

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Meclis'te yapılan 15 Temmuz özel oturumu için meclise geldi. Yeni parti kuracağı iddiaları ile gündemden düşmeyen Ahmet Davutoğlu'nun meclis oturumu tek başına takip etmesi dikkatlerden kaçmadı.

15.07.2019 - 18:44
16.07.2019 - 11:54
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla 15 Temmuz özel oturumu gerçekleşti. Ali Babacan ile birlikte yeni kuracağı parti iddiaları ile son dönemlerde gündemden düşmeyen Ahmet Davutoğlu da 15 Temmuz özel oturumunu takip etmek üzere meclise geldi. Ancak Ahmet Davutoğlu’nun oturumu takip ettiği sırada tek başına oturması dikkatlerden kaçmadı.

Parti iddiaları yine soruldu

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde özel oturumu takip eden Ahmet Davutoğlu’na çıkışta bekleyen gazeteciler yeni parti iddiaları da sordu. Ahmet Davutoğlu parti iddialarına yanıt vermekten kaçınırken bugünün birlik günü olduğunu hatırlatarak konuyu geçiştirdi. Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 15 Temmuz özel oturumunu eski başbakan ve meclis başkanları için ayrılan locadan izlediği öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim