Garanti Bankası 12 ili kapsayan personel alım ilanı yayımladı! Müşteri danışmanlığı için gereken koşullar

Garanti bankası tarafından kariyer siteleri aracılığıyla kamuoyuna duyurulan personel alım ilanlarında çeşitli meslek gruplarından alım yapılacağı bildirildi. Bu alım ilanlarında yer alan ve en az fazla kontenjana sahip olan kadro ise Müşteri Danışmanlığı olduğu. 12 ilde bulunan şubeler için alınacak olan müşteri danışman adaylarının bazı koşulları karşılamaları gerekiyor.

13.08.2019 - 18:52
14.08.2019 - 12:43
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Garanti Bankası tarafından duyurulan Müşteri alım ilanına göre Bursa, İzmir, Van, Antalya, İstanbul, Erzurum, Tekirdağ, Bolu, Kastamonu, Ordu, Samsun ve Trabzon illeri için alım yapılacak. Bu kadro için görevlendirilecek personellerin; para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde çalışacağı bilgisi verildi. Bunun yanında personeller bankaya gelen müşterilere ürün tanıtımı yapıp satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerinde bulunur ve satış sonrası gerekli hizmet ve ihtiyaçları sunar.

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada yakın zamanda diğer meslek kadroları için de kontenjanların açılacağı belirtilirken şimdilik sadece 12 şehir için müşteri danışmanlığı pozisyonuna personel alımı yapılacağı bildirildi.

Başvuru şartları neler?

Söz konusu müşteri danışmanlığı kadrosu personel alım ilanı için başvuru yapmayı planlayan adaylardan bazı koşulların karşılanması isteniyor. Bunlar;

  • En az lisans mezunu olmak,
  • Segem Sertifikası’na sahip olmak (tercihen)
  • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olması
  • Pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olmak

Garanti Bankası Müşteri Danışmanlığı personel alım ilanına başvuru yapmak için buraya tıklayın.

 

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim