Game of Thrones ekibinden David Benioff ve DB Weiss Netflix bünyesine transfer oldu!

Son sezonunu kısa zaman önce hayranlarıyla buluşturan efsane dizi Game Of Thrones'u hayata geçiren David Benioff ve DB Weiss 200 milyon dolar gibi bir para karşılığında Netflix'e transfer oldu. Dizi dünyasının oldukça popüper yapımlarından biri olan Game Of Thrones final yapsa da popüler kültürdeki etkileri hala devam ediyor. Dizinin sona ermesiyle beraber ekipte yer alan önemli isimler de farklı kariyer işleri kovalamak amacıyla farklı platformlara transfer olmaya başladı.

09.08.2019 - 16:58
09.08.2019 - 16:58
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Popüler dizi olan Game Of Thrones’un hayata geçmesini sağlayan beyin takımının başında yer alan David Benioff ve DB Weiss’de dizi ekibiyle beraber Netflix bünyesine geçti. İddialar kesin olmasa da ikilinin bu transferden yaklaşık 200 milyon dolar aldığı tahmin ediliyor. BBC’nin haberine göre Netflix yöneticisi Ted Sarandos “usta hikaye anlatıcılar” diye nitelediği ikiliyi kadrolarına kattıkları için oldukça mutlu olduğunu dile getirdi.

Benioff ve Weiss, Game Of Thrones’un yayıncısı olan HBO’ya teşekkürlerini iletti: “HBO ile 10 yıldan uzun süren güzel bir dönem geçirdik ve bize kendimizi evimizde hissettiren herkese teşekkür ediyoruz.”

“Netflix bizi davet ettiği için onur duyuyoruz”

İkili, Netflix ekibiyle aynı 1980’ler film sahnelerini çok iyi hatırladıklarını, aynı kitapları sevdiklerini ve aynı hikaye anlatma yöntemlerinden heyecan duyduklarını ifade etti ve “Netflix bizi davet ettiği için onur duyuyoruz” dedi. Netflix bu sayede dünya çapındaki abone sayısını artırmayı umuyor.

İkilinin Netflix’te henüz ne gibi çalışmalar yapacağı henüz açıklanmadı. Ancak beklentiler ses getirecek dizi ve filmlerin bu ikili elinden çıkacağını gösteriyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim