Galatasaray’ın Vedat Muriç Hayalleri Suya Düşmek Üzere

Galatasaray'ın uzun süredir peşinde olduğu Çaykur Rizesporlu Futbolcu Vedat Muriç için kötü haber geldi. Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, Galatasaray'ın yaptığı teklife sıcak bakmadıklarını söyledi.

03.07.2019 - 13:54
03.07.2019 - 13:54
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Galatasaray transfer döneminde uzun süreden beri Çaykur Rizespor kulübünde forma giyen Kosovalı futbolcu Vedat Muriç’in peşindeydi. Fenerbahçe’nin de satın almak için uğraştığı futbolcu daha önce Galatasaray’a gitmek istediğini açıklamıştı. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, bir açıklama yaparak Galatasaray’ın yaptığı teklifin kendileri için düşük olduğunu bu nedenle de olumsuz baktıklarını söyledi.

Galatasaray’ın Teklifi Az

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal Galatasaray’ın Vedat Muriç için yaptığı 3 milyon 750 bin Euro teklifin az olduğunu bu nedenle de bu transfere olumsuz baktıklarını dile getirdi. Hasan Kartal, diğer teklifler konusunda gelen soruya ise kulübü tatmin edecek bir ücret teklif edilmediği sürece yıldız futbolcuyu göndermeyeceklerini dile getirerek yanıt verdi. Çaykur Rizespor sevgisini Rize’de yaşayan bütün insanlara aşılamak gerektiğini belirten Kartal, Rize’de hiçbir eve başka bir bayrağın asılmasına müsaade edilmemesi gerektiğini fakat bunun güzellikle yapılması gerektiğini savundu.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim