Galatasaray’ın işi giderek zora giriyor Falcao’ya bir talip daha çıkabilir

Galatasaray'ın kadrosuna katmak için uzun zamandan beri çaba harcadığı Monaco'nun yıldız futbolcusu Falcao'ya dev bir talip daha çıktı. Galatasaray'ın görüşme halinde olduğu ve bu hafta imza atacağı iddia edilen Falcao’ya Roma’nın da talip olacağı öne sürüldü. Fransız basınında yer alan haberlere göre Monaco’da Dzeko'yu kadrosuna katmak istiyor.

06.08.2019 - 21:09
07.08.2019 - 11:34
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Galatasaray’ın transfer gündeminde 1 numarada yer alan Radamel Falcao’nun transferi yılan hikayesine dönerken her geçen gün talipleri artıyor. Fanatik Gazetesi’nde yer alan habere göre Inter ve Roma arasında transfer görüşmeleri devam ederken, Roma’nın 33 yaşındaki Dzeko için 20 milyon euroluk bir bonservis talep etmesine rağmen Inter bu transferi gerçekleştirmek istiyor. Roma ise Boşnak golcüyü kaybetmesi durumunda Galatasaray’ın yakından ilgilendiği Falcao’yu kadrosuna katmak istiyor.

Monaco’da Dzeko’yu istiyor

Roma takımının böyle bir transfer için Monaco’nun kapısını çalması durumunda Galatasaray’ın işi bir hayli zora gireceği benziyor. Çünkü Monaco başkanı Oleg Petrov geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Falcao’nun yanına bir forvet daha alabiliriz” demiş ve ardından Kolombiyalı forvetin transfer olması durumunda ise onun yerine aynı yaştaki Edin Dzeko’yu transfer edebileceklerini söylemişti. Roma takımından böyle bir teklif gitmesi durumunda bu iki futbolcu arasında bir takas söz konusu olabilir. Böyle bir takasın gündeme gelmesi halinde ise Galatasaray’ın günlerdir çaba harcadığı Falcao transferi suya düşebilir.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim