Galatasaray’ın eski yıldızı Sneijder boşanmak üzere olduğu eşine 15 milyon Euro tazminat ödeyecek

Galatasaray'ın eski Yıldızı Wesley Sneijder eşi Yolanthe Cabau ile boşanma aşamasına geldi. Eşine fiziksel şiddet uyguladığı ve aldattığını öne sürülen Sneijder, tazminat konusunda eşi ile anlaştı.

14.07.2019 - 11:09
14.07.2019 - 11:15
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Galatasaray’da 2013-2017 yılları arasında forma giyen ve taraftarın çok sevdiği başarılı futbolcu Wesley Sneijder, 9 yıllık eşi Yolanthe Cabau ile boşanıyor. Çiftin boşanmaları geçtiğimiz yıldan bu yana konuşulurken tazminat konusunda anlaştıkları öğrenildi.

Fiziksel ve sözlü şiddet uyguladığı iddia edildi

Yıldız futbolcunun eşine sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığı aynı zamanda aldattığını öne sürüldü. Bir çocukları bulunan çift geçtiğimiz yılın sonlarına doğru boşanma kararı almıştı. Yaşananlardan dolayı pişman olduğunu dile getiren Sneijder, sosyal medya hesabından eşi ve çocukları ile çekilmiş fotoğrafını paylaşmış her şeyi berbat ettiğini söylemişti. Mutlu evlilikleri ile bilinen çiftin, hayranları boşanmaya çok üzülürken Yolanthe Cabau ise boşanma konusunda kararlı olduğunu söyleyerek sosyal medya hesabından birlikte çekilen bütün fotoğraflarını silmişti.

15 milyon Euro tazminat ödeyecek

Hollandalı futbolcu, boşanma aşamasında olduğu eşi Yolanthe ile tazminat konusunda anlaşmaya vardı. İkilinin kendi arasında görüştüğü ve tazminat konusunda 15 milyon Euro, yani 96 milyon Türk Lirası üzerinde anlaştıkları öğrenildi. Sneijder’in boşanma aşamasında olduğu eşi Yolanthe, oyunculuk ve modellik yapıyor, aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleriyle de tanınıyor. Türkiye’de yaşadıkları dönemde Türk taraftarlar tarafından da çok sevilen çiftin evliliklerinin ne zaman biteceği ise henüz bilinmiyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim