Galatasaray’dan Sakatlık Açıklaması

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
27 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Spor Toto Süper Lig’in 13.haftasında Türk Telekom Arena’da oynadığı Alanyaspor maçı ile hanesine 3 puan yazdıran ve liderliğini sürdüren Galatasaray’da sakatlık açıklaması geldi. Bilindiği üzere Alanyaspor maçında Serdar Aziz yüzüne dirsek darbesi almış ve burnu kanamıştı. Öte yandan Latovlevici de maçın yarısına çıkarılmış ve yerine Linnes girmişti. Galatasaray Kulübü’nden ise oyuncuların durumu hakkında bilgi verildi.

Durumları Yarın Belli Olacak

Yapılan açıklamalara göre Serdar Aziz’in buruk kemiğinin kırık olduğu belirtildi. Öte yandan Latovlevici ve Tolga’da esneme riskinden şüphelenirken, oyuncuların üzerinde yapılacak olan MR testleri sonrasında kesin sonucun alınması bekleniyor. Oyuncuların önümüzdeki Beşiktaş maçından oynayıp oynamayacağı ise henüz bilinmiyor.

Galatasaray ise Spor Toto Süper Lig’in 14.haftasında ezeli rakibi Beşiktaş ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Bu sezon liderliğini sürdüren ve yaptığı transferler, oynadığı futbol ile şampiyonluğu isteyen Galatasaray, Beşiktaş’ın son haftalarda kaybettiği puanları kullanarak maçı kazanmak istiyor. Galatasaray ise hafta içinde Beşiktaş maçının hazırlıklarına başlayarak rakibe hazır bir şekilde gitmenin planlarını yapıyor.

Bilindiği üzere Galatasaray evinde Alanyaspor’u 2-0 ile geçmiş ve haftaya oynanacak Beşiktaş maçı öncesinde moral depolamıştı. Galatasaray Beşiktaş maçının sonucu ise ligin kaderini belirleyecek. Son haftalarda puan kaybeden ancak Şampiyonlar Ligi’nde dolu dizgin giden Beşiktaş’ın rakibi Galatasaray karşısına nasıl bir futbol oynayacağı ise henüz bilinmiyor.

 


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com