Galatasaray’da yeni başkan adayı Haluk Ulusoy’dan açıklama

Galatasaray'ın uzun süredir gündeminde olan ve sarı kırmızılı taraftarların takip ettiği isimlerin en başında gelen Haluk Ulusoy, aday olmayacağını söyledi.

23.12.2017 - 18:07
23.12.2017 - 18:07
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Galatasaray’ın uzun süredir gündeminde olan ve sarı kırmızılı taraftarların takip ettiği isimlerin en başında gelen Haluk Ulusoy yeni bir açıklamada bulundu. Başkanlık için adı geçen Haluk Ulusoy yaptığı açıklamasında seçimde aday olmayacağını resmen açıkladı.

Galatasaray’da yaklaşan olağanüstü seçimli genel kurul öncesinde adaylar yavaş yavaş belli olmaya başlarken Dursun Özbek’in yeniden başkan seçilmesine artık kesin gözüyle bakılıyor. Başkan adaylığı için adı geçen isimlerden biri olan Haluk Ulusoy ise şimdilik buna yanaşmadığını belirterek belki de başka seçimlere işareti çaktı. Ulusoy’u uzun süre ikna etmeye çalışan sarı kırmızılı taraftarlar da sosyal medyadan çağrı da bulundu.

Ulusoy Kabul Etmedi

Hafta başında Galatasaray yönetimi tarafından yapılan açıklamada alınan olağanüstü seçimli genel kurul kararının ardından seçim çalışmalarına hız verildi. Galatasaray’da yeni yönetimin genel kurulda yapılacak olan oylamada 20 Ocak tarihinde belli olacak. Mustafa Cengiz’in adaylığını açıklamasının ardından ortaya atılan diğer bir iddia ise Haluk Ulusoy oldu. Ancak beklenen karar gelmedi. Haluk Ulusoy, Galatasaray Başkanlığı’na aday olmayacağını açıklayarak bu konuda sarı kırmızılı taraftarları da üzmüş oldu. Bunun üzerine alınan bu kararın ardından yeni başkan adayı çalışmalarına da hız verildi. Dursun Özbek’e karşı başkan adaylığını açıklayan Mustafa Cengiz’e ise destek verilmediği bilgileri de gelmeye devam ediyor.

Bu konuda muhaliflerin Galatasaray’da 20 Ocak tarihinde yapılacak seçime hangi başkan adayı ile gelecekleri merak konusu oldu.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim