Galatasaray’da hedef Drogba

Süper Lig takımlarından Galatasaray'da yeniden Drogba sesleri yükselmeye başladı.

28.12.2017 - 22:59
28.12.2017 - 22:59
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Süper Lig takımlarından Galatasaray’da yeniden Drogba sesleri yükselmeye başladı. Teknik direktör Fatih Terim döneminde kadroya katılan Drogba’nın bu sefer kenar yönetimi için geleceği ve Hasan Şaş’ın yanında yardımcılık yapacağı ifade edildi.

Galatasaray’da Fatih Terim döneminin resmen başlamasından sonra yeniden Drogba için heyecanlı bekleyiş başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında Drogba için yönetiminde harekete geçeceği belirtildi. Fatih Terim’in daha öncesinde yönetimle yaptığı görüşmelerde kesin bir talimat verdiği ve Hasan Şaş ile birlikte Drogba’yı da takımda görmek istediğini ifade etti.

Fatih Terim’in Ekibi Hazır

Fatih Terim’in yardımcılıklarını kimlerin yapacağı ise şimdiden sarı kırmızılı taraftarlar arasında kimlerin olacağı merak konusu oldu. Galatasaray’da görev aldığı dönemde eski futbolculardan oluşan bir ekip kurmayı kendine hedef olarak belirleyen Fatih Terim’in şimdi ne yapacağı ve nasıl bir sonuç alacağı merak ediliyor.

Teknik direktör Fatih Terim’in en başta üç aşamalı olarak Scout ekibi, Altyapı ekibi ve Yardımcı ekibi ile sarı kırmızılı takımda başarıyı yakalaması hedefleniyor. Galatasaray’da şimdiden hedeflenen listedeki isimlerle görüşmeler devam ederken bu isimlerin en başında Hasan Şaş ve Ümit Davala geliyor. Bunun yanında Terim, Taffarel, Elmander ve Didier Drogba ile de görüşmelerin devam ettiği kaydedildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim