Galatasaray’da hedef Drogba

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
28 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Galatasaray’da yeniden Drogba sesleri yükselmeye başladı. Teknik direktör Fatih Terim döneminde kadroya katılan Drogba’nın bu sefer kenar yönetimi için geleceği ve Hasan Şaş’ın yanında yardımcılık yapacağı ifade edildi.

Galatasaray’da Fatih Terim döneminin resmen başlamasından sonra yeniden Drogba için heyecanlı bekleyiş başladı. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında Drogba için yönetiminde harekete geçeceği belirtildi. Fatih Terim’in daha öncesinde yönetimle yaptığı görüşmelerde kesin bir talimat verdiği ve Hasan Şaş ile birlikte Drogba’yı da takımda görmek istediğini ifade etti.

Fatih Terim’in Ekibi Hazır

Fatih Terim’in yardımcılıklarını kimlerin yapacağı ise şimdiden sarı kırmızılı taraftarlar arasında kimlerin olacağı merak konusu oldu. Galatasaray’da görev aldığı dönemde eski futbolculardan oluşan bir ekip kurmayı kendine hedef olarak belirleyen Fatih Terim’in şimdi ne yapacağı ve nasıl bir sonuç alacağı merak ediliyor.

Teknik direktör Fatih Terim’in en başta üç aşamalı olarak Scout ekibi, Altyapı ekibi ve Yardımcı ekibi ile sarı kırmızılı takımda başarıyı yakalaması hedefleniyor. Galatasaray’da şimdiden hedeflenen listedeki isimlerle görüşmeler devam ederken bu isimlerin en başında Hasan Şaş ve Ümit Davala geliyor. Bunun yanında Terim, Taffarel, Elmander ve Didier Drogba ile de görüşmelerin devam ettiği kaydedildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com