Galatasaray’da Dursun Özbek’ten son dakika açıklaması

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
18 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek teknik direktör Igor Tudor’un istifasını değerlendirdi. Sarı kırmızılı taraftarların içlerinin rahat olmasını söyleyen Dursun Özbek en iyisini getirmek için ellerinden ne gerekiyorsa yapacaklarını dile getirdi. Teknik direktörün bu hafta içerisinde açıklanmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek olağanüstü toplantının hemen ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Teknik direktör Igor Tudor’a bu zamana kadarki hizmetleri için teşekkür eden Dursun Özbek yolları ayırdıklarını ve hocanın herhangi bir zorluk çıkarmadığını söyledi.

Dursun Özbek’ten Açıklama

Dursun Özbek, “Igor Tudor ile yolları ayırma kararı aldık. Son Yeni Malatyaspor maçı ile ne kadar düşüş içerisinde olsak da sezon başındaki futbola geri döneceğimizden şüphem yok. En yakın zamanda bunu başarabilecek bir hoca ile anlaşacağımızdan eminim. Fatih Terim konusunu ise toplantı da değerlendirdik ama ileri ki günlerde ne olur hep beraber görmüş olacağız. Fatih Terim konusunda herhangi bir tartışma da yaşanmadı.”

“Bizi yıpratmaya çalıştıklarından eminim. Galatasaray’da bir teknik direktör adayı her zaman vardır. İnanıyorum ki sezon sonunda şampiyon olan biz olacağız. Sarı kırmızılı taraftarlara bu sıkıntılı dönem içerisinde ihtiyacımız olacak. Bizi desteklemeye devam etsinler. Sezon sonunda şampiyon olarak Devler Ligi’ne gitmek istiyoruz. Galatasaray’a bazen dışarıdan saldırılar oluyor ama biz bunlara karşı koymaya çalışıyoruz. Kulübün bundan zarar görmemesi için elimden ne geliyorsa fazlasını yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com