Galatasaray’a Gitmek İstediği İddia Edilen Vedat Muriç: Çocukluk Hayalim Fenerbahçe’ydi

Fenerbahçe tarafından Vedat Muriç için özel bir klip de hazırlandı. Videoda kendi transferini kendisi sunan Vedat Muriç, daha sonra da transferi hakkında önemli açıklamalar yaptı. Çocukluğumdan Beri Hayalini Kuruyordum Fenerbahçe’nin Türkiye’nin en büyük takımı olduğunu ve burada olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Vedat Muriç, çocukluğundan beri hayalini kurduğu formaya kavuştuğu için gururlu ve onurlu […]

08.07.2019 - 19:53
08.07.2019 - 19:53
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Fenerbahçe tarafından Vedat Muriç için özel bir klip de hazırlandı. Videoda kendi transferini kendisi sunan Vedat Muriç, daha sonra da transferi hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Çocukluğumdan Beri Hayalini Kuruyordum

Fenerbahçe’nin Türkiye’nin en büyük takımı olduğunu ve burada olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Vedat Muriç, çocukluğundan beri hayalini kurduğu formaya kavuştuğu için gururlu ve onurlu olduğunu söyledi. Fenerbahçe’nin şanlı tarihine adını yazdırmak için çok çalışacağını belirten Muriç, Fenerbahçe’yi tercih ettiği için “iyi ki” dediğini, sahada göstereceğim mücadele ve performansla taraftarı da aynı şeyi söyleteceğini ifade etti. Fenerbahçe taraftarına teşekkür eden Kosovalı futbolcu sosyal medyadan kendisine ve eşine çok sayıda mesaj atıldığını dile getirdi. Fenerbahçe’ye geldiği için gururlu olduğunu bir kez daha dile getiren Muriç, Fenerbahçe’nin tarihine şampiyonluklar kazandırmak istediğini, bu tarihe yakışır bir futbolcu olarak sahada karakteri ortaya koymak istediğini söyledi.

Galatasaray’ı İstediği İddia Edilmişti

Çaykur Rizespor’da başarılı bir sezon geçiren Vedat Muriç’in transfer döneminde Galatasaray’ın teklifine sıcak baktığı iddia edilmişti. Galatasaray’ın 3 milyon 500 bin Euro teklif ettiği yıldız futbolcunun takımı bu teklife sıcak bakmamıştı. Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, Galatasaray’ın teklifini düşük olduğunu kulübün menfaatini düşünerek hareket edeceklerini dile getirmişti. Son yıllarda maddi sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe ise Vedat Muriç için para ve futbolcu teklif etmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim