Galatasaray’a Felipe Luis’den kötü haber

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
14 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Atletico Madrid Başkanı Enrique, Galatasaray’ın da transfer listesinde olan Felipe Luis için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Enrique bundan sonra oyuncularının takımda kalacağını açıklayarak sarı kırmızılı taraftarları oldukça üzdü. Felipe’nin burada mutlu olduğunu dile getiren Enrique, satılık oyuncumuz yoktur mesajını vererek tekliflerle ilgilenmediklerini ifade etti.

Devre arasında savunmaya takviye yapmak isteyen Galatasaray’a Atletico Madrid takımından kötü haber geldi. Atletico Madrid Başkanı Enrique yaptığı açıklamada Galatasaray’ın da gündeminde olan Felipe konusuna açıklık getirerek kendisinin takımda kalacağını sözlerine eklemeden geçemedi. Avrupa’nın birçok kulübünün de peşinde olduğu Felipe için ondan çok memnun olduklarını kaydeden Enrique açıklamasında bunun şu anda mümkün olmadığını söyledi.

Arda ve Barcelona

Enrique, “Felipe bizimle görüşerek kulüpten ayrılmak istemediğini söyledi. Bunun artık bilinmesini ve oyuncumuzun kafasının karıştırılmamasını istiyoruz. Kendisi İspanya’da mutlu ve buradan ayrılmayacak. Onun gibi mükemmel bir oyuncuya sahip olduğumuz için çok mutluyuz diyebiliriz. Ayrıca Galatasaray’dan da şu ana kadar bir teklif almış değiliz. Zaten teklif gelse de cevabımız olumlu olmayacaktır.”

“Arda Turan’da mükemmel bir oyuncu. Bizde de forma giydi ve onunla beraber sayısız başarılar yakaladık. Kendisi şu anda Barcelona’nın oyuncusu ve onun hakkında konuşma hakkına sahip değiliz. Buna karar verecek olan sadece Barcelona’dır. Biz Arda ile Barcelona’ya her zaman saygı duymuşuzdur. Devre arasında transfer yasağımız sona erecek. Yeni oyuncularla tekrardan şampiyonluk yarışı içerisine girmek istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com