Galatasaray Serdar Aziz ile Zirvede

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
26 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Sezon başından beridir gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Galatasaray, 13 hafta sonunda liderliğini sürdürdü. Öte yandan Galatasaray’ın raporlarına bakıldığında 13 haftada 29 gol atarak 14 gol yediği belirtildi. Özellikle defansif anlamda gelişim gösterse de duran toplar konusunda sıkıntılar yaşamaya devam eden Galatasaray’da Serdar Aziz gerçeği görülüyor. Bilindiği üzere Maicon’un da alınmasıyla birlikte savunmanın göbeğinde Serdar-Maicon ikilisi kullanılmış ve Serdar’ın olmadığı vakitlerde Denayer forma giymişti. Galatasaray’ın ise Denayer’in forma giydiği maçlarda gol açısından sıkıntı yaşarken, Serdar’ın olduğu maçlarda daha az gol yediği görülmektedir.

Serdar’ın Yokluğu Kayıplara Yol Açtı

Bilindiği üzere Galatasaray’ın 4.haftada oynadığı maçta Serdar Aziz sakatlanmış ve oyundan çıkmıştı. Serdar Aziz’in yokluğunda ise ilk puan kaybı bu haftada yaşanmıştı. Öte yandan Fenerbahçe maçında da sakatlanarak çıkan Serdar’ın yokluğunda Galatasaray berabere kaldı. Ayrıca Trabzonspor ile Başakşehir karşısında alınan mağlubiyetlerde de Serdar Aziz’in oynamadığı belirtildi. Bu iki maçta ise Galatasaray toplamda 7 gol gördü.

Serdar Aziz’in forma giymeden Galatasaray’ın puan aldığı tek maç ise Konyaspor karşılaşması olarak gösteriliyor. Bilindiği üzere Galatasaray, Serdar Aziz’in oynamadığı maçta rakibini 2-0’lık skorla geçmişti. Galatasaray’ın ise haftaya oynanacak Beşiktaş derbisinde Serdar Aziz’in oynaması bekleniyor. Beşiktaş maçında puan kaybının oluşması halinde ise Tudor’un takımdaki geleceğinin riske gireceği düşünülüyor.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com