Galatasaray Kaptan Selçuk İnan’ın Sözleşmesinin Uzatıldığını KAP’a Bildirdi

Galatasaray'da sözleşmesi sona eren kaptan Selçuk İnan'ın akıbeti uzun süreden beri merak ediliyordu. Sarı-kırmızılı takım bu konuda bugün bir adım atarak Selçuk İnan'ın sözleşmesinin 1 yıl uzatıldığını KAP’a bildirdi.

08.07.2019 - 23:15
09.07.2019 - 11:10
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Galatasaray TV’ye önemli açıklamalar yapan Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, uzun süreden beri Galatasaray’da kaptanlığı üstlenen Selçuk İnan’ın boş mukaveleye imza attığını dile getirdi. Kendisine çok teşekkür ettiğini belirten Albayrak, Selçuk İnan’ın sözleşme imzalarken başkan ve hocanın birlikte ücrete karar vermesini istediğini ve verilecek kararı kabul edeceğini söylediğini dile getirdi. Selçuk İnan’ın çok uzun yıllardan bu yana Galatasaray kaptanı olduğunu vurgulayan Albayrak, imzaladığı ilk sözleşmede olduğu gibi sözleşme uzatılırken de yanında olduğunu söyledi. Selçuk İnan’ın bu süre içerisinde takımı hiçbir şekilde üzülmediğini belirten Abdurrahim Albayrak, para konusunda hiçbir şekilde kapılarını çalmadığı için bir kez daha yıldız futbolcuya teşekkür etti.

Benim İçin Önemli Olan Galatasaray

Sarı-kırmızılı takımla sözleşmesini uzatan Kaptan Selçuk İnan ise, yapılanın bir transfer görüşmesi olmadığını daha önce de bu konuyu konuştuklarını ve kendisi için her zaman önemli olanın Galatasaray olduğunu dile getirdi. Galatasaray ile birlikte çok sayıda başarıya imza attıklarını ve takımda 13 kupa kazandığını belirten Selçuk İnan, gelecek yıllarda da gerek futbolcu olarak gerekse başka bir görevde Galatasaray’da kalmak istediğini ifade etti.

KAP’a Açıklama Yapıldı

Takım kaptanı Selçuk İnan ile sözleşme yenileyen Galatasaray, Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Kaptan Selçuk İnan’ın sözleşmesinin 2019-2020 futbol sezonuna kadar uzatıldığı belirtilirken, profesyonel futbolcuya yeni sezon için 4 milyon lira ödeneceği ifade edildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim