Galatasaray ile Arda Turan flört halinde

İspanyol basını son olarak Arda Turan ile Galatasaraylı yöneticilerin gizlice görüştükleri iddia etti.

13.12.2017 - 21:32
13.12.2017 - 21:39
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İspanyol basını son olarak Arda Turan ile Galatasaraylı yöneticilerin gizlice görüştüklerini yineledi. Sezon başından bu yana Barcelona’da geleceği bir türlü belli olmayan Arda Turan’ın devre arası transfer döneminde sarı kırmızılı takıma transfer olacağı iddia edildi.

Arda Turan için Galatasaraylı yöneticilerden Cenk Ergün ile Başkan Dursun Özbek’in son olarak İstanbul’da bir araya geldikleri ancak onun öncesinde de İspanya’da görüştükleri ortaya çıktı. İspanya’da yayın yapan ve Katalanların en özel radyolarından bir tanesi bu iddiaları doğrularken henüz Galatasaray cephesinden bu habere yalanlama gelmemesi kafaların karışmasına neden oldu.

Barcelona ile ilgili yaptığı haberlerde çoğu zaman tam isabet tutturan Katalanların özel radyosu sarı kırmızılı taraftarları da heyecanlandırdı. Son olarak Arda Turan’ın İspanya’dan İstanbul’a gelerek Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Futbol Direktörü Cenk Ergün ile görüştüğü ortaya çıktı. Yapılacak olan son görüşmelerin ardından Arda Turan’ın devre arasında Galatasaray’a gelmesi için Barcelona’ya kiralık teklifi yapılacak.

Arda Turan ile Gizli Görüşme

Arda Turan ile ilgilenen diğer kulüpler arasında ezeli rakiplerden Fenerbahçe ve Fransız devi Monaco’da yer alıyor. Görüşmelerde Arda Turan’ın menajeri olan Ahmet Bulut’u aracı olarak konferans aşamasında yer aldığı bilgisi sızdırıldı. Ancak Ahmet Bulut’tan da henüz bir açıklama gelmedi. Arda Turan bundan önce de Başkan Aziz Yıldırım ile İstanbul’da bir araya gelmiş ancak bu görüşmenin altında transfer olmadığı sadece davete katıldığı ifade edilmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim