Galatasaray ile Arda Turan flört halinde

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
13 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

İspanyol basını son olarak Arda Turan ile Galatasaraylı yöneticilerin gizlice görüştüklerini yineledi. Sezon başından bu yana Barcelona’da geleceği bir türlü belli olmayan Arda Turan’ın devre arası transfer döneminde sarı kırmızılı takıma transfer olacağı iddia edildi.

Arda Turan için Galatasaraylı yöneticilerden Cenk Ergün ile Başkan Dursun Özbek’in son olarak İstanbul’da bir araya geldikleri ancak onun öncesinde de İspanya’da görüştükleri ortaya çıktı. İspanya’da yayın yapan ve Katalanların en özel radyolarından bir tanesi bu iddiaları doğrularken henüz Galatasaray cephesinden bu habere yalanlama gelmemesi kafaların karışmasına neden oldu.

Barcelona ile ilgili yaptığı haberlerde çoğu zaman tam isabet tutturan Katalanların özel radyosu sarı kırmızılı taraftarları da heyecanlandırdı. Son olarak Arda Turan’ın İspanya’dan İstanbul’a gelerek Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Futbol Direktörü Cenk Ergün ile görüştüğü ortaya çıktı. Yapılacak olan son görüşmelerin ardından Arda Turan’ın devre arasında Galatasaray’a gelmesi için Barcelona’ya kiralık teklifi yapılacak.

Arda Turan ile Gizli Görüşme

Arda Turan ile ilgilenen diğer kulüpler arasında ezeli rakiplerden Fenerbahçe ve Fransız devi Monaco’da yer alıyor. Görüşmelerde Arda Turan’ın menajeri olan Ahmet Bulut’u aracı olarak konferans aşamasında yer aldığı bilgisi sızdırıldı. Ancak Ahmet Bulut’tan da henüz bir açıklama gelmedi. Arda Turan bundan önce de Başkan Aziz Yıldırım ile İstanbul’da bir araya gelmiş ancak bu görüşmenin altında transfer olmadığı sadece davete katıldığı ifade edilmişti.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com