Galatasaray Falcao transferinde adım adım mutlu sona yaklaşıyor! Hafta sonuna kadar imza atmaya gelecek

Galatasaray 2 + 1 yıllık ön protokol imzaladığı Radamel Falcao, nihayet imza atmaya geliyor. Yıldız futbolcunun bu hafta sonuna kadar imza atacağı ve Galatasaray kadrosuna dahil olacağı öğrenildi.

06.08.2019 - 9:14
06.08.2019 - 11:21
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Galatasaray uzun süredir çaba harcadığı Radamel Falcao transferinde mutlu sona ulaşmak üzere. Kolombiyalı futbolcu ile 3 yıllık anlaşma yapan Galatasaray, başarılı futbolcu için sezon başında tam 5.5 milyon Euro ödeyecek. Galatasaray’ın bu yıl 3 kulvardaki başarı kriterlerine göre ödeyeceği rakam artarken, toplamda 1 sezon boyunca 7 milyon Euro’ya kadar ulaşabilecek.

Sorun Monaco kulübü

Aslında Monaco Kulübü oyuncunun 8 milyon Euro’luk yıllık maaşından kurtulmak istiyor ancak bir yandan da satmaya yanaşmıyor. Fransız ekibinin menajer Mendes’e bir şart koştuğu ve Falcao’yu bırakmak için bedelsiz daha ucuz ve iyi bir golcü bulunmasını istediği öğrenildi. Mendes ve Ahmet Bulut Monaco Kulübü’nün isteğini yerine getirmek için harekete geçerken, 33 yaşındaki yıldız futbolcu da beklemeye başladı.

Bu hafta sonuna kadar imza atacak

Falcao, önceki gün Monaco’ya döndü ve kritik görüşme için yarına işaret etti. Menajerler Ahmet Bulut ve Mendes yarın bir kez daha Fransız ekibi ile masaya oturacak. Galatasaray’ın bu transferi kesin olarak bitirmeyi planladığını öğrenilirken Hafta sonuna kadar yıldız futbolcunun imza atması bekleniyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim