Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: Biz Futbolcuyu Almıyorsak Veremediğimizden Değil Vermediğimizden

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, yeni sezon hazırlıkları ve Galatasaray'ın transfer gündemi hakkında önemli açıklamalar yaptı. Mustafa Cengiz açıklaması sırasında Fenerbahçe’ye Vedat Muriç üzerinden göndermede bulundu.

09.07.2019 - 22:52
10.07.2019 - 11:11
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Vedat Muriç transferi son dönemlerde futbol dünyasının en çok konuşulan transfer haberlerinden biriydi. Hangi takıma gideceği merak konusu olan Vedat Muriç, sonunda kararını verdi ve Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı. Transfer bitti ancak tartışmaları hala devam ediyor. Fenerbahçe’nin yeni transferi hakkında üstü kapalı bir yorum yapan Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, 16 aylık yönetimde bu sene şampiyonluğu aldıklarını, geçen yıl da şampiyon olduklarını ve Türkiye Kupası’nı da müzeye götürdüklerini söyledi.

Futbolcunun Karakteri Önemli

Kosovalı forvet Vedat Muriç için ezeli rakip Fenerbahçe ile transferde de karşı karşıya gelen Galatasaray’ın başkanı, yaşanan süreç hakkında yaptığı açıklamada ise Galatasaray’ın bu futbolcuyu almamasının nedeni para verememesi olmadığını vermek istememesi olduğunu söyledi. Vedat Muriç’i transfer eden Fenerbahçe’ye de göndermede bulunan Mustafa Cengiz, son iki sezondur Galatasaray’ın şampiyon olduğunu kendilerinin yönetimde sadece 16 aydan bu yana bulunduğunu belirterek, aynı zamanda Türkiye Kupası’nı da aldıklarını söyledi. Mali tablo nedeniyle değil, Vedat Muriç transferini istemedikleri için gerçekleştirmediklerini söyleyen Mustafa Cengiz, Galatasaray için futbolcunun karakterinin önemli olduğunu, sözlerinin istenilen yere çekilebileceğini ancak gurur ve onur gibi ifadelerini rastgele söylenmemesi gerektiğini düşündüğünü dile getirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim