Galatasaray Adem Büyük ve Babel Transferlerini KAP’a Bildirdi

Başarılı futbolunu geçtiğimiz sezon çifte kupa ile taçlandıran Galatasaray, transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sarı-kırmızılı takım genç futbolcu Adem Büyük ile 2 yıllık sözleşme imzalarken, imza için İstanbul'a gelen Ryan Babel'i de KAP’a bildirdi.

28.06.2019 - 20:37
28.06.2019 - 20:37
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Galatasaray Beşiktaş’ın eski futbolcusu Babel ile sözleşme imzaladığını duyurdu. Adem Büyük ve Babel transferlerini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildiren Galatasaray’da Babel ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 3 yıl anlaşma imzalandığı belirtildi. Yıldız futbolcu Galatasaray’dan her bir futbol sezonu için 2 milyon 500 bin Euro sabit transfer ücreti alacak. Ayrıca Galatasaray kulübü bu dönem içinde futbolcuya imza parası olarak 2 milyon Euro ödeyecek.

Adem Büyük Açıklandı

Geçtiğimiz sezon Evkur Yeni Malatyaspor forması giyen Adem Büyük ile Galatasaray Kulübü 2 yıllık sözleşme imzaladı. Genç futbolcunun transferini de Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na bildiren Galatasaray, yaptığı açıklamada 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere genç futbolcuyla sözleşme imzalandığını duyurdu. Galatasaray’ın açıklamasının devamında Adem Büyük’e 2019-2020 sezonunda 3 milyon 500 bin lira, 2020-2021 sezonunda ise 4 milyon Euro ödeneceği belirtildi. Diğer yandan Galatasaray’ın resmi sosyal medya hesaplarında transfer olan futbolcular için hazırlanan özel klipler de paylaşıldı. Videolarda yeni transferler Galatasaray forması ile Türk Telekom Stadyumu’nda görülüyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim