Furkan Andıç Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında?

NAVİGASYONFurkan Andıç Kimdir?Furkan Andıç’ın Yeni Dizisi Her Yerde SenHer Yerde Sen Dizisi Demir KarakteriFurkan Andıç Instagram HesabıFurkan Andıç’ın Sevgilisi Kim? Fox TV’de dün akşam ekran hayatına başlayan Her Yerde Sen dizisi oyuncuları herkes tarafından merak ediliyor. Her yerde sen dizisi Demir karakteri ile bir kez daha izleyici karşısına çıkan Furkan Andıç kimdir sorusunun yanıtı da […]

15.06.2019 - 15:33
15.06.2019 - 15:33
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Fox TV’de dün akşam ekran hayatına başlayan Her Yerde Sen dizisi oyuncuları herkes tarafından merak ediliyor. Her yerde sen dizisi Demir karakteri ile bir kez daha izleyici karşısına çıkan Furkan Andıç kimdir sorusunun yanıtı da araştırılıyor. Furkan Andıç Instagram hesabı var mı? Kaç yaşında ve nereli gibi soruların yanıtını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Furkan Andıç Kimdir?

İstanbul’da 4 Nisan 1990 tarihinde dünyaya gelen Furkan Andıç, İlköğretim ve Lise eğitimini Ataşehir’de tamamladı. Liseden 2017 yılında mezun olan Furkan Andıç, daha sonra Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesi’nde 1 yıl dil eğitimi aldı. Aynı okulda ekonomi bölümünde eğitim görmeye başlayan oyuncu, eğitim sisteminde denklik koşulu nedeniyle daha sonra İstanbul’a geri döndü. Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde de bir süre eğitim olan Furkan Andıç, 2011-2012 eğitim döneminde Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne geçiş yaparak eğitimine burada devam etti.

Furkan Andıç, televizyon kariyerine ilk olarak 2011 yılında yayınlanan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde başladı. Kaçak Gelinler dizisinde 2014 yılında Selim İnan karakteri ile zengin bir ailenin oğlu olarak ekranlara gelen Furkan Andıç, 2015 yılında ise ATV ekranlarında yayınlanan kırgın çiçekler dizisinde 18 bölüm oynadı. Kanal D’de 2016 yılında yayına başlayan Tatlı İntikam dizisinde de Sinan karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu, 2017 yılında ise Meryem dizisinde başrolü oynadı.

Furkan Andıç’ın Yeni Dizisi Her Yerde Sen

Furkan Andıç son olarak Kardeş Çocukları isimli dizide ekranlara gelmişti. Ancak bizi de kısa bir süre oynayan yakışıklı oyuncu daha sonra dün akşam ekran hayatına başlayan Her Yerde Sen dizisinde Demir karakteri olarak izleyici karşısına çıkmaya başladı.

Her Yerde Sen Dizisi Demir Karakteri

Her Yerde Sen dizisi Demir karakteri yakışıklı oyuncu Furkan Andıç tarafından canlandırılan. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan son olarak Türkiye’de geri dönmeyi karar veren başarılı bir yönetici olan Demir, çocukluğunda yaşadıkları evi satın alıyor ve burada yaşamak için geliyor. Ancak eve gelen Demir’i kötü bir sürpriz bekliyor.

Furkan Andıç Instagram Hesabı

Yeni dizisi ile ilk bölümden izleyicilerin gönlünde taht kuran Furkan Andıç Instagram hesabı var mı sorusunun yanıtı da aranmaya başlandı. Yakışıklı oyuncuya Instagram üzerinden @furkandic8 ismi ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Furkan Andıç’ın Sevgilisi Kim?

Yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi haline gelen Furkan Andıç’ın sevgilisi var mı sorusu de araştırılıyor. Furkan Andıç son olarak Dilan Çiçek Deniz ile bir aşk yaşadı, ondan sonra adı hiç kimseyle anılmadı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim