Dizi FragmanlarıDünyaSinemaTelevizyonYabancı Diziler

Friends’in Chandler Bing’i, Matthew Perry’nin Anı Kitabının Açılış Cümlesi Yürekleri Paramparça Etti!

Friends yıldızı Matthew Perry’nin hayranları, aktörün ölümünün ardından geçen sene yayınladığı kitabındaki cümlelere dikkat çekti. Detaylar👇

Kaynak: https://www.independent.co.uk/arts-en…

Matthew Perry’nin anı kitabının açılış yazısı, Friends yıldızının ölümünün ardından yürek parçalayıcı yeni bir anlam kazandı.

28 Ekim Cumartesi günü, ABD’nin en sevilen sitcom’unda Chandler Bing rolüyle tanınan 54 yaşındaki aktör Los Angeles’taki evinde ölü bulundu ve jakuzisinde boğulduğu bildirildi.

Yürek burkan haberin ardından dünyanın dört bir yanından taziye mesajları yağdı.

Friends şüphesiz Perry’nin bir aktör olarak en büyük başarısı olsa da kendisi, başkalarının alkol bağımlılıklarının üstesinden gelmelerine yardımcı olma becerisiyle hatırlanmayı tercih ettiğini söylemişti.

Aktör kendi bağımlılık mücadelesini gizlememiş ve Kasım 2022’de Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing adlı anı kitabında bu konuyu samimiyetle ele almıştı.

Perry’nin hayranları, ölümünün ardından yeni bir yankı uyandıran anı kitabının açılış cümlelerini paylaşmaya başladı.

Kitabın açılış kısmındaki cümleler👇

‘Merhaba, benim adım Matthew ancak beni başka bir isimle tanıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarım bana Matty der. Ayrıca ölmüş olmalıydım.’

‘İsterseniz okumak üzere olduğunuz şeyi öbür dünyadan, benim öbür dünyamdan bir mesaj olarak düşünebilirsiniz.’

Birçok kişi, aktörün anısına kitabı okumaya karar verdi.

Kitap, Chandler karakteriyle uluslararası üne kavuşan Perry’nin bağımlılıkla mücadelesinin ‘şöhretin yakıcı ateşi’ altında nasıl büyüdüğünü anlatıyor. Ünlü yıldız ve bağımlılıkla mücadele sözcüsü Perry’nin Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing adlı kitabı henüz Türkçe’ye çevrilmedi.

Kaynak: https://onedio.com/haber/friends-in-chandler-bing-i-matthew-perry-nin-ani-kitabinin-acilis-cumlesi-yurekleri-paramparca-etti-1181928

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu