Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

FOX TV Zuhal Topal’la Sofrada bugün yeni bölümde neler oldu? 12 Eylül yarışmacıları Serap – Melek Ecer kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Sofrada 12 Eylül 2019
Son Güncelleme:
 FOX TV Zuhal Topal’la Sofrada bugün yeni bölümde neler oldu? 12 Eylül yarışmacıları Serap – Melek Ecer kaç puan aldı?

Ekranların en ünlü isimlerinden Zuhal Topal’ın başarılı sunumu ile yayınlanan ve FOX TV’de izlenme rekorları kıran yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada 12 Eylül 2019 yeni bölümde heyecan devam ediyor. Haftanın finaline sadece bir gün kaldı ve yarışmacılarda heyecan tavan yaptı. Bu hafta yine bir yarışmacı haftanın finalinde birinci olacak 15 bin TL para ödülünü kazanacak. Kayınvalidelerin ve Zuhal Topal’ın yaptığı puanlama birinci olacak yarışmacıyı belirleyecek. Yarışmada 3 gün geride kaldı ve bugün yine bir yarışmacı güzel puan alabilmek için yemeklerini hazırlayacak kendi evinde kayınvalideleri ağırlayacak. Peki, Zuhal Topal’la Sofrada bugün yeni bölümde neler yaşandı? Günün yarışmacıları bugün kaç puan aldı?

Serap Ecer ve Melek Ecer kimdir?

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Eylül 2019 yarışmacıları Serap Ecer ve kayınvalidesi Melek Ecer oldu. Aslen Mersinli olan Serap Hanım 27 yaşında ve 1,5 yıllık evli. Tatlı dilinin en büyük silahı olduğunu söyleyen Serap Hanım bugün kayınvalidelerin gönlünü de bu şekilde fethedeceğini düşünüyor. Bakalım Serap Hanım bugün kendi gününde hangi yemekleri yapacak ve kayınvalidelerden kaç puan olacak.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Eylül 2019 Yeni Bölümde Neler Yaşandı?

12 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada bugün yeni bölümde Serap Hanım yarışıyor. Kayınvalideler için yemeklerini hazırlayan Serap Hanım masasını da tam zamanında yetiştirdi ve misafirlerini hazır şekilde karşıladı. Serap hanımın çorba ve ara sıcak ikramı kayınvalideler tarafından ortak karar bulundu. Her hafta çok iddialı kayınvalidelerin yarıştığı yarışma programında yorumlarda oldukça sert oluyor. Serap hanımın ana yemeğinde ise tercih ettiği yemek beğenilmedi. Serap Hanımdan bugün daha büyük bir beklenti içinde olduklarını söyleyen kayınvalideler, ana yemek ikramında memnun kalmadıkları dile getirdi.

Zuhal Topal’la Sofrada 12 Eylül 2019 Günün Puanlaması

Büyük finalden önceki günde Zuhal Topal’la Sofrada 12 Eylül 2019 günün puanlaması başlıyor. Bugün yarışan Serap Hanım için kayınvalidelerin verdiği puanlar şöyle;

Meltem Hanım: 3 puan

Ünbül Hanım: 3 puan

Gülcan Hanım: 3 puan

Naciye Hanım: 3 puan

Serap Hanım bugün bütün kayınvalidelerden üçer puan alarak toplamda 12 puan ile kendi gününü tamamladı. Serap hanımın puanı Zuhal Topal’ın verdiği 6 puan ile birlikte toplam 18 oldu ve bir olma hayalleri neredeyse suya düştü.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mucize Doktor Dizisi Neden Bu Kadar Tuttu
6 11 2019 - 12:39
Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı
4 10 2019 - 13:37
Volkswagen Türkiye’yi Tercih Edince Bulgarlar Çılgına Döndü
4 10 2019 - 12:56
Fatih Terim Devre Arasında Kadar Yeni Bir Onyekuru İstiyor
4 10 2019 - 10:56
Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı
4 10 2019 - 10:27
Sosyal Medyada Türkiye’nin Milli Değerlerine Ve Şehitlere Küfürler Yağdıran Çocuk Gözaltına Alındı
3 10 2019 - 21:01
Yorum Yap