Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

FOX TV Skandalın Ardından Marmara Otele Dava Açmaya Hazırlanıyor

Son Güncelleme:
 FOX TV Skandalın Ardından Marmara Otele Dava Açmaya Hazırlanıyor

İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminde 2 aday olan Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun karşı karşıya geldiği tarihi buluşma programı öncesinde Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya’nın Marmara Otel’de bir araya geldiği görüntüler basına sızmıştı. Görüntülerin yayılması üzerine Fox TV Marmara Otel’e dava açmaya karar verdi. Ayrıca sadece Fox TV’nin değil, Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya’nın da Marmara Otel’e dava açacakları öğrenildi.

İsmail Küçükkaya ve Ekrem İmamoğlu’nun, tarihi buluşma programından iki gün önce Marmara Otel’de bir araya geldiği görüntüler basına sızmıştı. Marmara Oteli’nin hem girişte hem de asansörde bulunan kameralardan alınan görüntüleri basınla paylaşması üzerine Fox TV dava açmaya karar verdi. Marmara otelin bu davranışı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na aykırı olarak nitelendirilirken birçok kişiden de tepki geldi.

Yüz Yüze Buluşma Çok Eleştirilmişti

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından İsmail Küçükkaya çok eleştirilmişti. FOX TV’de sabah saatlerinde yaptığı Çalar Saat isimli programda eleştirilere yanıt veren Küçükkaya, İmamoğlu ile yaptığı görüşmede gizli saklı bir şey olmadığını ve doğruyu yaptığını iddia etmişti. İsmail Küçükkaya aynı zamanda Binali Yıldırım’la da aynı şekilde görüştüğünü söylemişti.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun programını çok yoğun olduğunu söyleyen Küçükkaya, basın toplantısının ardından bu otelde bir araya geldiklerini ve çok kısa süre görüşlerini dile getirdi.

Bu sabah yine kendi programında bu konuyla ilgili konuşan İsmail Küçükkaya, Marmara Otel’in görüntülerini gizliliğini koruyamadığını bu nedenle Fox TV tarafından otele dava açılacağını söyledi.

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Askerlik yerleri sorgulama 2020! e devlet MSB celp ve sevk sorgulama ekranı
28 05 2020 - 12:21
Prof. Dr. Bektaş açıkladı: Tekrar meteor düşecek mi?
28 05 2020 - 11:57
30-31 Mayıs hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı
27 05 2020 - 16:24
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP’li 5 isim hakkında suç duyurusunda bulundu
27 05 2020 - 14:04
Dila Koyurga kaç yaşında? Cumhurbaşkanı Erdoğan için ne dedi?
27 05 2020 - 10:00
Elazığ’da maskesiz dışarı çıkma yasağı getirildi
27 05 2020 - 09:48