FOX TV Skandalın Ardından Marmara Otele Dava Açmaya Hazırlanıyor

İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminde 2 aday olan Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun karşı karşıya geldiği tarihi buluşma programı öncesinde Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya’nın Marmara Otel’de bir araya geldiği görüntüler basına sızmıştı. Görüntülerin yayılması üzerine Fox TV Marmara Otel’e dava açmaya karar verdi. Ayrıca sadece Fox TV’nin değil, Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya’nın da […]

19.06.2019 - 18:24
19.06.2019 - 22:48
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçiminde 2 aday olan Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu’nun karşı karşıya geldiği tarihi buluşma programı öncesinde Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya’nın Marmara Otel’de bir araya geldiği görüntüler basına sızmıştı. Görüntülerin yayılması üzerine Fox TV Marmara Otel’e dava açmaya karar verdi. Ayrıca sadece Fox TV’nin değil, Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya’nın da Marmara Otel’e dava açacakları öğrenildi.

İsmail Küçükkaya ve Ekrem İmamoğlu’nun, tarihi buluşma programından iki gün önce Marmara Otel’de bir araya geldiği görüntüler basına sızmıştı. Marmara Oteli’nin hem girişte hem de asansörde bulunan kameralardan alınan görüntüleri basınla paylaşması üzerine Fox TV dava açmaya karar verdi. Marmara otelin bu davranışı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na aykırı olarak nitelendirilirken birçok kişiden de tepki geldi.

Yüz Yüze Buluşma Çok Eleştirilmişti

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından İsmail Küçükkaya çok eleştirilmişti. FOX TV’de sabah saatlerinde yaptığı Çalar Saat isimli programda eleştirilere yanıt veren Küçükkaya, İmamoğlu ile yaptığı görüşmede gizli saklı bir şey olmadığını ve doğruyu yaptığını iddia etmişti. İsmail Küçükkaya aynı zamanda Binali Yıldırım’la da aynı şekilde görüştüğünü söylemişti.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun programını çok yoğun olduğunu söyleyen Küçükkaya, basın toplantısının ardından bu otelde bir araya geldiklerini ve çok kısa süre görüşlerini dile getirdi.

Bu sabah yine kendi programında bu konuyla ilgili konuşan İsmail Küçükkaya, Marmara Otel’in görüntülerini gizliliğini koruyamadığını bu nedenle Fox TV tarafından otele dava açılacağını söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim