FOX TV Kore Dizisi Good Doctor’dan Uyarlanan Mucize Doktor Dizisi ile Yeni Sezona İddialı Girecek

Televizyon ekranlarındaki yapımlar, kısa bir süre önce sezon finali yaptı. Ancak bu süre içerisinde boş durmayan kanallar ve yapımcılar yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Yeni sezonda başlayacak olan yeni dizilerle ilgili haberler de geliyor. FOX TV'de yeni sezonda uyarlanabilir dizi başlayacak. Mucize Doktor isimli dizinin başrolünü izle genç oyuncu Taner Ölmez üstlenecek.

30.06.2019 - 18:28
01.07.2019 - 11:12
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kısa bir süre önce sezon finali yapan diziler, Eylül ayında yeniden ekranlara gelmeye başlayacak. Eski yapımların yanı sıra yeni sezonda yeni diziler de izleyici karşısına çıkacak. Dizilerden bazıları sevilecek bazıları ise yine reyting canavarına yenik düşerek ekranlara veda edecek. Fox TV yeni sezona iddialı bir dizi ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Geride kalan sezonda dizileri konusunda son derece başarılı olan FOX TV yeni sezonda da iddiasını aynı şekilde devam ettirmek istiyor. Özellikle Kadın dizisi ile izlenme rekorları kıran yaz sezonunda ise yeni başlayan dizisi Her Yerde Sen çok sevilen FOX TV, MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Mucize Doktor dizisiyle de iddialı olacak.

Taner Ölmez Başrolde

Mucize Doktor isimli dizinin başrol oyunculuğunu ise daha önce Medcezir dizisindeki rolü ile dikkat çeken genç oyuncu Taner Ölmez üstlenecek. FOX TV’de yeni sezonda başlayacak olan dizinin çekimlerine Temmuz ayında strat verilecek. Daha önce birçok dizinin yapımcılığını üstlenen ve başarılı bir grafik sergileyen MF YAPIM, yeni dizisini Kore dizisi Good Doctor’dan uyarlayacak. Mucize Doktor şimdiden adını duyurmayı başardı ve yeni sezona iddialı bir giriş yapacağını gösterdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim