FOX TV Anchorman’i Fatih Portakal İBB Başkanı İmamoğlu’nu Uyardı: Zafer Sarhoşluğuna Kapılıp Kibirlenme

FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal ve İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun üniversite yıllarından arkadaş olduğu herkes tarafından biliniyor. Fatih Portakal, 23 Haziran tarihinde yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Ekrem İmamoğlu'na sosyal medya hesabından uyarılarda bulundu.

27.06.2019 - 15:14
27.06.2019 - 16:10
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İstanbul’da 23 Haziran tarihinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri yenilendi. 31 Mart tarihinde yapılan seçimlerde çok az bir oy farkı ile kazanan Ekrem İmamoğlu bu defa büyük farkla kazanmayı başardı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasına sevinenler olduğu kadar üzülenler de oldu. Bu konuda en farklı yaklaşım ise Fox TV ana haber spikeri Fatih Portakal’dan geldi. Ekrem İmamoğlu ile Üniversite yıllarından arkadaş olduğu ortaya çıkan Fatih Portakal, seçim kampanyası süresince Ekrem İmamoğlu’nun yaptığı hatalara ve Ordu’daki VİP krizine atıfta bulunarak arkadaşına bazı uyarılar yaptı.

Zafer Sarhoşluğuna Kapılıp Kibirlenme

Sosyal medya hesabından “geleceğe not” şeklinde bir paylaşım yapan Fatih Portakal, bu paylaşımın aynı zamanda bir arkadaşa hatırlatma olduğunu da ekledi. Fatih Portakal, öncelikle Ekrem İmamoğlu’nun Belediye Başkanlığı’nı kutladığını belirtirken, bu süreç içerisinde şeffaflık ve samimiyetinden vazgeçmemesini, hukuk yolundan ayrılmayıp kula minnet eylememesini, vicdanını neden zafer sarhoşluğuna kapılıp kibirlenmeden yola devam etmesini ve öfkesinin aklının önüne geçmesine izin vermemesini diledi. Üniversite yıllarında ev arkadaşı olduğu Ekrem İmamoğlu için dileklerine devam eden Fatih Portakal, verdiği sözlerin birçoğunun yerine getirmesini ve getiremedikleri içinde bahane yaratmamasını, halkın içerisinde olmaktan vazgeç memesini ve kimseyi kutuplaştırmamasını istedi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim