Haber

FOX TV Anchorman’i Fatih Portakal İBB Başkanı İmamoğlu’nu Uyardı: Zafer Sarhoşluğuna Kapılıp Kibirlenme

İstanbul’da 23 Haziran tarihinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri yenilendi. 31 Mart tarihinde yapılan seçimlerde çok az bir oy farkı ile kazanan Ekrem İmamoğlu bu defa büyük farkla kazanmayı başardı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini Ekrem İmamoğlu’nun kazanmasına sevinenler olduğu kadar üzülenler de oldu. Bu konuda en farklı yaklaşım ise Fox TV ana haber spikeri Fatih Portakal’dan geldi. Ekrem İmamoğlu ile Üniversite yıllarından arkadaş olduğu ortaya çıkan Fatih Portakal, seçim kampanyası süresince Ekrem İmamoğlu’nun yaptığı hatalara ve Ordu’daki VİP krizine atıfta bulunarak arkadaşına bazı uyarılar yaptı.

Zafer Sarhoşluğuna Kapılıp Kibirlenme

Sosyal medya hesabından “geleceğe not” şeklinde bir paylaşım yapan Fatih Portakal,  bu paylaşımın aynı zamanda bir arkadaşa hatırlatma olduğunu da ekledi. Fatih Portakal, öncelikle Ekrem İmamoğlu’nun Belediye Başkanlığı’nı kutladığını belirtirken, bu süreç içerisinde şeffaflık ve samimiyetinden vazgeçmemesini, hukuk yolundan ayrılmayıp kula minnet eylememesini, vicdanını neden zafer sarhoşluğuna kapılıp kibirlenmeden yola devam etmesini ve öfkesinin aklının önüne geçmesine izin vermemesini diledi. Üniversite yıllarında ev arkadaşı olduğu Ekrem İmamoğlu için dileklerine devam eden Fatih Portakal, verdiği sözlerin birçoğunun yerine getirmesini ve getiremedikleri içinde bahane yaratmamasını, halkın içerisinde olmaktan vazgeç memesini ve kimseyi kutuplaştırmamasını istedi.

FOX TV Anchorman'i Fatih Portakal İBB Başkanı İmamoğlu'nu Uyardı: Zafer Sarhoşluğuna Kapılıp Kibirlenme FOX TV Anchorman'i Fatih Portakal İBB Başkanı İmamoğlu'nu Uyardı: Zafer Sarhoşluğuna Kapılıp Kibirlenme FOX TV Anchorman'i Fatih Portakal İBB Başkanı İmamoğlu'nu Uyardı: Zafer Sarhoşluğuna Kapılıp Kibirlenme

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu