Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?

Selçuk Tepeli kimdir? FOX TV ana haber spikeri Fatih Portakal'ın istifa etmesinin ardından ana haber sunucusunun kim olacağım merak ediliyordu. FOX TV dün akşam saatlerinde bir açıklama yaparak Selçuk Tepeli ile anlaştıklarını duyurdu. Peki Selçuk Tepeli kimdir, kaç yaşında?
Eklenme:
 FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?

Fatih Portakal dün sürpriz bir karar vererek FOX TV Ana Haber ile resmen yollarını ayırdığını ve emekli olduğunu açıkladı. FOX TV’de yazılı bir açıklama yaparak bu istifayı doğrularken Fatih Portakal çektiği bir videoda bundan sonra toprakla ilgileneceğini duyurdu. Fatih Portakal’ın istifasının ardından FOX TV’nin yeni haber spikeri kim olacak sorusunun yanıtı merak ediliyordu. Akşam saatlerinde beklenen açıklama gelirken bundan sonra FOX Ana Haber’in Selçuk Tepeli’ye emanet olduğu ifade edildi. Peki FOX ana haber yeni sunucusu Selçuk Tepeli kimdir?

Selçuk Tepeli kimdir?

FOX ana haber spikeri olan Selçuk Tepeli Habertürk’ün eski genel yayın yönetmeni. İstanbul’da 1974 yılında dünyaya gelen Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca kamu yönetimi bölümünden mezun oldu. IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine Master yapan Tepeli, medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisinin genel yayın yönetmenliğini yaparak göreve başladı. Ardından Habertürk gazetesinin hafta sonu ekleri genel yayın yönetmenliği görevlerini yürüten Tepeli, Habertürk TV’de Ceyda Karan ile birlikte Eksen isimli programı yaptı. Fatih Altaylı’nın görevini bırakmasının ardından Habertürk TV genel yayın yönetmeni olan Selçuk Tepeli, son dönemlerde Habertürk’te sabah haber kuşağını sunmaya devam ediyordu.

Ne olmuştu?

Fatih Portakal’ın Fox TV’den kovulduğu iddiaları yaklaşık bir ay önce gündeme gelmiş ancak ünlü spiker sosyal medya hesabından bir video çekerek bu iddiaları yalanlamıştı. Dün yeniden iddiaların gündeme gelmesi ile birlikte önce Fox TV yazılı bir açıklama yaparak Fatih Portakal’ın istifa ettiğini duyurdu ardından Fatih Portakal sosyal medya hesabından bir video çekerek bundan sonra tarımla ilgilenmeye başlayacağını açıkladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?
12 09 2020 - 11:35
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor
25 08 2020 - 11:49
Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?
22 08 2020 - 11:34
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
İnci Yeşilyurt kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
13 08 2020 - 10:11
Yorum Yap