Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Fortnite 3. Sezon detayları ortaya çıkmaya başladı

Son Güncelleme:
 Fortnite 3. Sezon detayları ortaya çıkmaya başladı

Epic Games tarafından piyasaya sürülen ve çıktığı ilk günden beri dünyanın ilgiyle takip ettiği Fortnite, çok yakında üçüncü sezonuyla oyuncularıyla buluşacak. Sosyal medyada Fortnite’ın yeni sezonuyla ilgili detaylar açıklanmaya başladı bile. Bakalım bu söylentilerde neler yer alıyor.

fortnite

Fornite 1. bölüm 3. sezondan bir görsel

Fortnite 3. Sezon

Battle Royale oyunlar arasında en popüler oyunlardan olan Fortnite, yeni sezonuyla oyuncuların karşına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonla birlikte oyundaki rekabet ortamının arttırılması ve oyunun eğlenceli kısmını da canlandırması bekleniyor.

Fortnite dünyasının önemli içeri üreticilerinden olan Tabor Hill, bu konu hakkında hazırladığı videoda yeni sezonla ilgili birtakım detaylar paylaştı ve bunların doğru olduğunu iddia etti. Yaşanacak en büyük değişimin, oyunun haritasında olması bekleniyor.

Paylaşılan YouTube videosunda, Epic Games‘in oyuna yeni bir yaz teması getireceği de belirtilmiş. Bu yeni sezonun ana teması ise “su” olacak. Haritada suyun olduğu konumlar arttırılacak ve hatta su altı dünyası da eklenecek. Kısacası harita değişime uğrayacak.

İddialara göre şirket, oyuna köpekbalığı da ekleyecek. Bu köpekbalıkları oyuncular tarafından kontrol edilebilecek. Su temasına ek olarak oyuna da yeni Aquman kostümü de eklenecek. Benzeri bir süper kahraman kıyafeti daha önce Deadpool kostümü ile eklenmişti. Bu yeni kostüm de oyun içi etkinlikler ile elde edilebilecek. YouTuber’ın bahsettiği bir değişiklik de ateş şeklinde çevresel hasar oldu.

Elbette bu bilgilerin hiçbir resmi değil, hepsi şu an söylentilerden ibaret. Epic Games’in en kısa sürede resmi bir açıklama yapması bekleniyor. Firma yakın zamanda Fortnite Dünya Kupası ile ilgili resmi açıklama yapmıştı.


Avatar

Blog ve forum dünyasıyla erken yaşta tanışan yazar, uzun bir süredir hayatına blog yazarı olarak devam ediyor. Espor içerik editörlüğü de yapan yazar.

İlgili Yazılar
Playstation 5 Oyunseverleri Heyecanlandırdı
10 06 2020 - 16:53
24 Mayıs hatlar neden çekmiyor? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom arama yapılamıyor
24 05 2020 - 16:13
Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone şebeke sorunu yaşanmaya başladı
24 05 2020 - 14:16
NASA’dan paralel evren açıklaması! Paralel evrenin varlığına kanıt bulundu
21 05 2020 - 09:54
Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
18 05 2020 - 00:58
Seyahat izin belgesi artık e-Devlet üzerinden alınabilecek
17 05 2020 - 13:22
Yorum Yap