Fırat Üniversitesi 2 Personel Alımı Yapacak

Fırat Üniversitesi tarafından 2 kişilik personel alımı ilanı yayınlandı. Fırat Üniversitesi personel alımına başvurular Fırat Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacak olup son başvuru tarihi ilanın yayınlanmasından itibaren 15 gündür. Fırat Üniversitesi tarafından 2 Öğretim Üyesi alımı için ilan yayınlandı. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı (Çocuk Enfeksiyon) bölümüne Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Yandal Uzmanı, […]

12.03.2019 - 15:18
12.03.2019 - 15:18
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Fırat Üniversitesi tarafından 2 kişilik personel alımı ilanı yayınlandı. Fırat Üniversitesi personel alımına başvurular Fırat Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacak olup son başvuru tarihi ilanın yayınlanmasından itibaren 15 gündür.

Fırat Üniversitesi tarafından 2 Öğretim Üyesi alımı için ilan yayınlandı. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı (Çocuk Enfeksiyon) bölümüne Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Yandal Uzmanı, Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalına Radyasyon Onkolojisi Uzmanı alınacaktır.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Başvurularda Fırat Üniversitesi Senatosu tarafından 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmenliğinin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim üyesi alımı gerçekleştirilecektir.

Dr. Öğretim üyesi kadrosuna başvuru yapacak olan adayların “www.firat.edu.tr” adresinde yer alan Öğretim Üyesi kadrosuna başvurabilmek için gerekli asgari koşullar tablosu başvuran adaylar tarafından şahsen doldurulup 1 adet çıktı alınarak dilekçeyle birlikte 4 adet dosyayı Fırat Üniversitesi Rekörlük Personel Dairesi Başkanlığına bizzat giderek teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular ilan yayınlandıktan sonra 15 gün içerisinde son bulacaktır. Başvurular 22.03.2019 günü itibariyle son bulacaktır. Başvurularla ilgili daha detaylı bilgi almak için Fırat Üniversitesi’den bilgi alabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim