Fırat Üniversitesi 2 Personel Alımı Yapacak

Fırat Üniversitesi tarafından 2 kişilik personel alım ilanı yayınlandı. Tıp Fakültesi için yapılan Öğretim Görevlisi alımı için başvurular 15 gün içerisinde son bulacaktır.
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
12 Mart 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Fırat Üniversitesi tarafından 2 kişilik personel alımı ilanı yayınlandı. Fırat Üniversitesi personel alımına başvurular Fırat Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacak olup son başvuru tarihi ilanın yayınlanmasından itibaren 15 gündür.

Fırat Üniversitesi tarafından 2 Öğretim Üyesi alımı için ilan yayınlandı. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı (Çocuk Enfeksiyon) bölümüne Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Yandal Uzmanı, Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalına Radyasyon Onkolojisi Uzmanı alınacaktır.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Başvurularda Fırat Üniversitesi Senatosu tarafından 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmenliğinin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim üyesi alımı gerçekleştirilecektir.

Dr. Öğretim üyesi kadrosuna başvuru yapacak olan adayların “www.firat.edu.tr” adresinde yer alan Öğretim Üyesi kadrosuna başvurabilmek için gerekli asgari koşullar tablosu başvuran adaylar tarafından şahsen doldurulup 1 adet çıktı alınarak dilekçeyle birlikte 4 adet dosyayı Fırat Üniversitesi Rekörlük Personel Dairesi Başkanlığına bizzat giderek teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular ilan yayınlandıktan sonra 15 gün içerisinde son bulacaktır. Başvurular 22.03.2019 günü itibariyle son bulacaktır. Başvurularla ilgili daha detaylı bilgi almak için Fırat Üniversitesi’den bilgi alabilirsiniz.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com