Final Yapacağı Konuşulan Canevim Dizisi 5. Bölüm Reytingleri Umutlandırdı

Mayıs ayının son haftasında ATV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya başlayan Canevim dizisinin final yapacağı iddiaları son günlerde gündemdeydi. Reytinglerde büyük iniş çıkış yaşayan dizinin artık son demlerini yaşadığı konuşuluyordu. Ancak yaşanan önemli bir gelişme diziyi final kararından uzaklaştırdı.

02.07.2019 - 17:55
03.07.2019 - 11:34
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

ATV’nin yeni başlayan dizisi Canevim’in, 4 bölümü geride bırakmasına rağmen beklenen reytingleri yakalayamadığı için final yapacağı konuşuluyordu. Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz ve özgür Çevik’in başrollerini paylaştığı dizide reytingler beklentiyi karşılamadı. Özellikle yaz aylarında rakibi olmamasına rağmen kötü reyting alan dizide final kararı alındığı iddia edildi. Yapımcılar final kararını tartışırken dizisinin son bölümünün ardından önemli gelişmeler yaşandı.

Reytingler Yükseldi

Canevim dizisi 5. bölüm dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Dizinin reytinglerinde bir hafta önceye oranla biraz daha toparlanma olduğu görüldü. Canevim dizisinin 1 Temmuz tarihinde yayınlanan son bölümünün reytingleri Total 4.04, AB 2.45 ve ABC1: 3,14 olarak gerçekleşti. Bütün kategorilerde reytinglerde yükselişe geçen Canevim dizisinin final kararı da düşünülmeye başlandı. Dizi hala istenilen başarıya ulaşmış durumda değil ancak kıpırdama olması bile umut verici olarak kabul edildi. İzleyiciler reytingin artırılması için öncelikle Ceylan karakterinin ağlamasının bitmesini ve sayılan ve Ceylan sahnelerinin arttırılmasını istiyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim