Fikret Orman’dan Real Madrid Açıklaması

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
23 Kasım 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı futbol ile dikkatleri üzerine çeken ve kendi tarihinde ilk kez gruplardan çıkma başarısı gösteren Beşiktaş, lider olarak da Türkiye’de ilk kez gruplardan çıkmayı başaran takım oldu. Bilindiği üzere Beşiktaş’tan önce Galatasaray ile Fenerbahçe takımı Şampiyonlar Ligi gruplarından çıkmayı başarmış ancak lider tamamlamamıştı. Beşiktaş’ın lider bitirmesiyle birlikte gelebilecek rakipleri konusunda incelemeler yapıldı. Son 16’ya kalan Beşiktaş’ın rakipleri arasında ise Real Madrid gibi dünya devleri yer alıyor.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Fikret Orman ise gündeme dair açıklamalarda bulundu ve elemeleri değerlendirdi.

‘Real Madrid Gelmesin’

Takımından memnun olduğunu belirten Orman, ‘Görüldüğü üzere Beşiktaş dünya çapında bir kulüp olmayı başardı. Özellikle oynadığımız futbol ile rakiplerimize korku salmaya devam ediyoruz. Ancak ben şu anda Real Madrid’in gelmesini istemiyorum. %5 ile %10 ihtimalle finale çıkma şansımız var ancak bu oldukça zorlu bir süreç’ dedi. Bilindiği üzere Fikret Orman geçtiğimiz günlerde de yaptığı açıklamalarda Real Madrid, Barcelona gibi takımların kendilerinden çekindiklerini belirtmişti.

Cenk Tosun’un performansı hakkında da konuşan Orman, ‘Şu anda her futbolcumuz gibi Cenk Tosun da elinden geleni yapıyor ancak onun kalitesi oldukça üst düzey. Serbest kalma bedelini 150 milyon olarak belirledik. Tabi ki şaka yapıyorum ancak dünya çapındaki takımlardan Cenk Tosun’a teklifler gelmeye devam ediyor’ açıklamasında bulundu.

 


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com