Fikret Orman’dan Arda Turan ve Cenk Tosun açıklaması

Süper Lig takımlarından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman basında çıkan Arda Turan ve Cenk Tosun transferlerine değindi.

25.12.2017 - 14:53
25.12.2017 - 14:53
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Süper Lig takımlarından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman gündeme dair bazı açıklamalarda bulunarak Arda Turan transferi konusuna da değindi. Arda Turan ile asla görüşmediklerini belirten Fikret Orman devre arasında transfer yapıp yapmayacakları konusunda henüz bir karara varmadıklarını ifade etti.

Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman, Barcelona’da top koşturan Arda Turan konusunda net tavrını ortaya koydu. Arda Turan transferi için ne teknik direktör Şenol Güneş ne de Barcelona ile bir görüşme içerisine girmediklerini belirten Fikret Orman bu zor günlerde siyah beyazlı taraftarlardan destek istedi.

Cenk Tosun ve Arda

Fikret Orman, “Arda Turan’ın aslında siyah beyazlı formayı giymesini çok isterdim ama bu şu anda mümkün görünmüyor. Çünkü Arda Turan ile henüz bir görüşme gerçekleştirmedik. Planlarımız arasında yer almıyor. Ancak kendisini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Bize geldiği anda siyah beyazlı taraftarlarında ona destek vereceklerinden kimsenin şüphesi olmasın. Şu anda mevcut bazı oyuncularımız bulunuyor ve çoğundan da ilk yarıda gereken performansları alamadığımız ortada. Fatih Terim ile görüşerek yeni görevi için başarılar diledim. Sahada rekabet var ama biz dışarıda dostuz.”

“Devre arasında Cenk Tosun’u satmak gibi bir niyetimiz bulunmuyor. Teknik direktör Şenol Güneş ile de bu konuda görüşmelerimiz zaten oldu. Cenk Tosun’un değeri oldukça yüksek. Eğer o fiyatlarla bize gelirlerse belki masaya oturabiliriz. Oğuzhan ile ilgili de daha önceden konuşmuştum. Kariyeri açısından en iyisi neyse onu yapabilir.” ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim