Fikret Orman’dan Arda Turan transferi hakkında açıklama

Süper Lig takımlarından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman adı siyah beyazlı takım ile anılan Arda Turan transferi konusuna açıklık getirdi.

19.12.2017 - 20:55
19.12.2017 - 21:23
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Süper Lig takımlarından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, son günlerde adı kendileri ile anılan Arda Turan ismi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar Arda Turan ile asla ilgilenmediklerini belirten Fikret Orman bunun gündeme getirilmesine şaşırdığını söyledi.

Denizli’de bir Kartal Yuvası açılışına katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arda Turan’ın yanı sıra Cenk Tosun ismi üzerinde de duran Fikret Orman devre arası transfer dönemi başlamadan böyle dedikodulara siyah beyazlı taraftarların inanmamalarını istedi.

Fikret Orman, Güzel bir Kartal Yuvası mağazası açılışına katıldık. Oldukça kalabalık bir siyah beyazlı taraftar topluluğu ile açılışımızı gerçekleştirmekten dolayı gurur duyuyoruz. Beşiktaş’a yakışan bir yer olduğunu söyleyebilirim. Siyah beyazlı taraftarların benim yanımda olmalarını bilmek gerçekten çok güzel. Büyük bir izdiham yaşandı. Dilerim satışlarda da yine zirveyi sollarız.”

Cenk Tosun ve Arda Turan

“Arda Turan ismi son günlerde kulübümüz ile anılmaya başlandı. O çok beğendiğimiz ve saygı duyduğumuz bir isim ama şu ana kadar ne kendisi ne de Barcelona ile bir görüşmemiz oldu. Transfer dönemi başlamadan böyle dedikodulara inanmak yersiz oluyor. Daha önceden de söylediğim gibi benim adımı anmadığım oyuncuları Beşiktaş’a yakıştırmaya kalkarlarsa buna asla inanmayın.”

“Cenk Tosun ile de devre arasında oturup konuşacağız. Bu sene içerisinde onu Beşiktaş’tan bir yere gönderme gibi bir niyetimiz bulunmuyor. Şu ana kadar elimize ulaşan bir teklif de bulunmuyor. Eğer gelirse değerlendirebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim