Fikret Orman’dan Arda Turan transferi hakkında açıklama

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
19 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, son günlerde adı kendileri ile anılan Arda Turan ismi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şu ana kadar Arda Turan ile asla ilgilenmediklerini belirten Fikret Orman bunun gündeme getirilmesine şaşırdığını söyledi.

Denizli’de bir Kartal Yuvası açılışına katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arda Turan’ın yanı sıra Cenk Tosun ismi üzerinde de duran Fikret Orman devre arası transfer dönemi başlamadan böyle dedikodulara siyah beyazlı taraftarların inanmamalarını istedi.

Fikret Orman, Güzel bir Kartal Yuvası mağazası açılışına katıldık. Oldukça kalabalık bir siyah beyazlı taraftar topluluğu ile açılışımızı gerçekleştirmekten dolayı gurur duyuyoruz. Beşiktaş’a yakışan bir yer olduğunu söyleyebilirim. Siyah beyazlı taraftarların benim yanımda olmalarını bilmek gerçekten çok güzel. Büyük bir izdiham yaşandı. Dilerim satışlarda da yine zirveyi sollarız.”

Cenk Tosun ve Arda Turan

“Arda Turan ismi son günlerde kulübümüz ile anılmaya başlandı. O çok beğendiğimiz ve saygı duyduğumuz bir isim ama şu ana kadar ne kendisi ne de Barcelona ile bir görüşmemiz oldu. Transfer dönemi başlamadan böyle dedikodulara inanmak yersiz oluyor. Daha önceden de söylediğim gibi benim adımı anmadığım oyuncuları Beşiktaş’a yakıştırmaya kalkarlarsa buna asla inanmayın.”

“Cenk Tosun ile de devre arasında oturup konuşacağız. Bu sene içerisinde onu Beşiktaş’tan bir yere gönderme gibi bir niyetimiz bulunmuyor. Şu ana kadar elimize ulaşan bir teklif de bulunmuyor. Eğer gelirse değerlendirebiliriz.” ifadelerini kullandı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com