Magazin

Fenomen Özlem Öz ve Tayyar Öz, Avukat Feyza Altun’un İddialarından Sonra Profillerini Temizlemeye Başladı

Biliyorsunuz Dilan Polat ve Engin Polat davasının ilk günden beri peşinde olan ve arka planda yaşananları sosyal medyada paylaşan biri var; Avukat Feyza Altun. Sosyal medyada yaptığı her paylaşım yakından takip edilen Feyza Altun, Polat ailesinden sonra bir de Öz ailesini yakın markaja aldı. Özlem Lina Öz ve Tayyar Öz çiftini araştırmaya başlayan Feyza Altun, bugün ilginç bir paylaşımda bulundu.

1 Kasım günü sabahın ilk saatlerinde gözaltına alınan ve haklarında tutuklama kararı çıkan Polat çiftinin davasında, ilk günden beri sosyal medyada bir şeyleri açık etmeye çalışan isimlerden biri de Feyza Altun’du.

Soruşturmanın başından beri Polat ailesinin mal varlıklarından, şirketlerine pek çok detayı en ince ayrıntısına kadar inceleyen Feyza Altun, Rise&Shine’ın fason üretim olduğunu ortaya çıkarmıştı. Aynı zamanda Sıla Doğu ve Dilan Polat, Feyza Altun hakkında ‘susturma’ kararı çıkarmıştı.

Polat ailesinin incelenmesinin ardından avukat Feyza Altun, yepyeni bir aileye parmak bastı. Fenomen Özlem Altınok Öz ve eşi Tayyar Öz.

Sosyal medyanın gücünü bilmeyenimiz kalmadı artık. Vezir de ediyor rezil de ediyor. Bu gücü kullanan isimlerden biri de Özlem Altınok Öz ve eşi Tayyar Öz. Fenomenlik sayesinde büyük paralar kazanan, Trendyol üzerinden ürün satışı gerçekleştiren ve kendi markaları olan bir çift Öz ailesi.

“ozlemlinaoz” kullanıcı adına sahip Instagram hesabında 2.5 milyon takipçiye sahip kendisi. Aynı zamanda pek çok yan hesabı da bulunuyor.

Güzellik merkezine ait, hediye çekilişi yaptığı hesaba ait, ürünlerine ait pek çok hesabı var kendisinin. Zaten Instagram biyografisinde de beş tane hesap sıralı şekilde yazıyor. Hatta tıpkı Dilan Polat gibi fazla abartılı bir hayat yaşadığı yönünde eleştiriler alıyor ve Dilan Polat’ı taklit etmekle ilgili yorumlara maruz kalıyordu.

Feyza Altun’un yakın markaja aldığı aile hakkında pek çok farklı iddia gündemi sarsmıştı.

Altun, ‘Bu Tayyargiller sürekli sağlık beyanında bulunuyor. Adam ortopedistmiş ama gece gündüz krem ve içinde bal olan bir ürünü 1 yaş altında çocuklara öneriyor. Daha önce sağlık beyanından 340 bin TL ceza yemişler.’ demişti. Daha sonrasında çekiliş yaptıkları hesaplarda da bir takım sorunlar yaşandığını gören Altun, bu konuya da değinmişti. Üstüne arabalarından tutun, vergilerine pek çok konuda paylaşım yapmıştı.

Çift hakkında ortaya atılan iddialar her geçen gün daha da farklı noktalara sürüklenirken, Dr. Tayyar Öz’ün farklı tedaviler uyguladığı kliniği hakkında da enteresan gerçekler ortaya çıkmıştı.

Show Ana Haber’in dikkat çektiği Öz çifti, ‘İkinci Dilan-Engin Polat Vakası mı?’ şeklinde manşet edildi. Dr. Taylan Tayyar Öz’ün Ataşehir’deki kliniğini görüntüleyen Show TV ekipleri, ‘klinik’ yazmayan bir apartman dairesinde sülük tedavisi, hacamat, dolgu, botoks ve ortapedi tedavisi uyguladığını söyledi. Bir de gıda takviyesi olarak satılan fakat barkodu okutulunca güneş kremi çıkan ürün gündemi sarstı.

Dr. Taylan Tayyar Öz’ün kliniği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından araştırılma altına alınırken, bu hikayenin başlangıcı herkese tanıdık gelmeye başladı.

Dilan Polat’ın gözaltına alınma sürecinden önce tıpkı bu minvalde olaylara şahitlik etmiştik. Özlem Öz de bu durumun ardından dikkat çekecek bir hamlede bulunarak iddiaları daha da kuvvetlendirdi.

Feyza Altun, Özlem Öz’ün sosyal medya profilini temizlediğini paylaştı ve “Temizle Özlem. Ben aldım bile tüm hesabının imajını.” dedi.

Takipçilerinin yorumlarına göre Özlem Öz, profilinden 25’e yakın paylaşımı kaldırdı ve ürün tanıtımlarını azalttı.

Gelen yorumda, Özlem Öz’ün bir dönem yurttaki öğrencilerden IBAN numaralarını isteyerek onlara para gönderdiği yönünde olaylar da yaşandığı ve bunların da incelenmesi gerektiği yazıyordu.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? İkinci bir Dilan Polat – Engin Polat vakası yaşanır mı?

Kaynak: https://onedio.com/haber/fenomen-ozlem-oz-ve-tayyar-oz-avukat-feyza-altun-un-iddialarindan-sonra-profillerini-temizlemeye-basladi-1183557

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu