Fenerbahçe’nin internet sitesindeki oyuncular bölümünden Volkan Demirel silindi

Fenerbahçe ile sözleşmesi geçtiğimiz sezon sona eren deneyimli kaleci Volkan Demirel'in akıbeti herkes tarafından merak ediliyor. Volkan Demirel'in takımda kalacağı belli olurken Fenerbahçe'nin resmi internet sitesindeki detaylar gözden kaçmadı.

19.07.2019 - 17:56
19.07.2019 - 18:26
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Fenerbahçe’nin kalesin uzun yıllardan beri koruyan Volkan Demirel’in akıbeti herkes tarafından merak ediliyordu. Deneyimli kalecinin Fenerbahçe ile sözleşmesi sona ermiş ancak sözleşme transfer döneminin başlamasına rağmen yenilenmemiş. Hala sözleşme imzalanmamış olsa da sarı-lacivertli kulüpte Ersun Yanal, Volkan Demirel’in takımda kalması yönünde rapor verdi. Ancak Volkan Demirel’in sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde bulunan oyuncular bölümünden kaldırılması dikkatlerden kaçmadı.

Bazı yöneticiler istemiyor

Ali Koç yönetiminden bazı isimler ve Damien Comolli, Volkan Demirel’in Fenerbahçe’de yola devam etmesini istemiyor. Ancak teknik direktör Ersun Yanal, Volkan Demirel’in Emre Belözoğlu ile birlikte takımda kalması gerektiğine inanıyor. Ersun Yanal’ın takımda kalması yönünde rapor verdi Volkan Demirel’in durumu Temmuz ayının son haftasında netlik kazanacak. Her ne kadar dün Volkan Demirel’in takımda kalacağının kesinleştiği yönünde haberler basına yansısa da şu anda tecrübeli kaleci ile ilgili netleşen bir durum yok.

Resmi siteden kaldırıldı

Diğer yandan Fenerbahçe’nin resmi internet sitesi üzerinde bulunan oyuncular bölümünden deneyimli kaleci Volkan Demirel’in kaldırılması dikkatlerden kaçmadı. Volkan Demirel’in resmi internet sitesinden silinmesi ile birlikte yola devam etmeyecek mi soruları da gündeme geldi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim