Haber

Fenerbahçe’nin internet sitesindeki oyuncular bölümünden Volkan Demirel silindi

Fenerbahçe’nin kalesin uzun yıllardan beri koruyan Volkan Demirel’in akıbeti herkes tarafından merak ediliyordu. Deneyimli kalecinin Fenerbahçe ile sözleşmesi sona ermiş ancak sözleşme transfer döneminin başlamasına rağmen yenilenmemiş. Hala sözleşme imzalanmamış olsa da sarı-lacivertli kulüpte Ersun Yanal, Volkan Demirel’in takımda kalması yönünde rapor verdi. Ancak Volkan Demirel’in sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde bulunan oyuncular bölümünden kaldırılması dikkatlerden kaçmadı.

Bazı yöneticiler istemiyor

Ali Koç yönetiminden bazı isimler ve Damien Comolli, Volkan Demirel’in Fenerbahçe’de yola devam etmesini istemiyor. Ancak teknik direktör Ersun Yanal, Volkan Demirel’in Emre Belözoğlu ile birlikte takımda kalması gerektiğine inanıyor. Ersun Yanal’ın takımda kalması yönünde rapor verdi Volkan Demirel’in durumu Temmuz ayının son haftasında netlik kazanacak. Her ne kadar dün Volkan Demirel’in takımda kalacağının kesinleştiği yönünde haberler basına yansısa da şu anda tecrübeli kaleci ile ilgili netleşen bir durum yok.

Resmi siteden kaldırıldı

Diğer yandan Fenerbahçe’nin resmi internet sitesi üzerinde bulunan oyuncular bölümünden deneyimli kaleci Volkan Demirel’in kaldırılması dikkatlerden kaçmadı. Volkan Demirel’in resmi internet sitesinden silinmesi ile birlikte yola devam etmeyecek mi soruları da gündeme geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu