Fenerbahçeli Valbuena’dan transfer açıklaması

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
27 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Fenerbahçe’nin Fransız yıldızı Valbuena, kupa maçı sonrasında bazı açıklamalarda bulundu. İstanbulspor karşısında alınan 2-0’lık galibiyetin ardından çarpıcı açıklamalar yapan Valbuena, “Bazı dedikodular kulağıma gelmeye başladı. Ama bunların çoğu doğru değil. Ben buraya proje olarak geldim. Gitmeye pek fazla niyetim yok.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’nin Fransız futbolcusu Mathieu Valbuena, kupada oynanan ve 2-0 kazanılan İstanbulspor maçı sonrasında açıklama yaparak transfer dedikoduların yanıtladı. Fenerbahçe’yi çok benimsediğini belirten Valbuena, gerçekleri bir bir anlattı.

Valbuena, “İstanbulspor gerçekten çok iyi bir takım. Alt ligde oynamaları onların kötü olduğunu göstermez. Taktik olarak gerçekten sahaya çok iyi yayıldılar. Bizi oldukça zorladılar. 3’lü defans yapan bir takımla oynamak her zaman çok zordur. İlk golü bulduktan sonra devamını da getirebildik.”

Valbuena’dan İtiraf

“Hakkımda bazı dedikodular çıkmış. Ben Fenerbahçe’ye belirli bir proje için geldim ve yönetimde bana güvendi. Bu güveni kendimde hissediyorum. Tüm takım arkadaşlarım için sarı lacivertli takımda kupalar kazandırmak istiyorum. Uzun yıllar boyunca burada kalmak istiyorum. Kulüp tarihinde şampiyonluklar yaşamak için her şeyi yapacağız.”

“Yaklaşık 5-6 aydır burada top koşturuyorum ve çok mutluyum. Geçtiğimiz sezonlarda bazı kupalardan uzak kaldık. Geçen sezona göre bu sezon oldukça iyiyiz ve şampiyon olmak istiyoruz. Bu sezona iyi giriş yapamasak da şu anda en güçlü şampiyonluk adaylarından biriyiz.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com