Fenerbahçe’de Robin van Persie yol ayrımında

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
16 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Fenerbahçe’de Robin van Persie bilmecesi devam ediyor. Sarı lacivertli takıma transfer olduğu günden bu yana beklenen katkıyı bir türlü gerçekleştiremeyen Robin van Persie’nin devre arasında takımdan gönderilmesi için yoğun çaba harcanacak ve onun yerine ise kaliteli bir forvetin takıma kazandırılmaya çalışılacağı öğrenildi.

Fenerbahçe’de Robin van Persie tamamen gözden çıkarıldı. Teknik direktör Aykut Kocaman tarafından Başkan Aziz Yıldırım’a verilen talimatlar doğrultusunda Robin van Persie’nin devre arası veya sezon sonunda gönderilmesine çalışılacak. Aykut Kocaman’ın devre arasında kadroda takviye olarak yeni bir forvet istediği ve şu andaki koşullarda Roberto Soldado’dan fazla yararlanılamadığı ifade edildi.

Fenerbahçe’ye transfer olduğu günden bu yana sakatlıklarla boğuşan ve aylardır takımından uzak kalan Robin van Persie’nin geleceği konusunda önümüzdeki günlerde de oyuncu ile oturularak konuşulması bekleniyor. Avrupa’dan gelecek olan tekliflere Robin van Persie için açık olacak olan Fenerbahçe yönetimi de gelecek olan bonservis parası ile yeni bir forvet arayışı içerisine girecek.

Robin van Persie Yol Ayrımında

Robin van Persie ile ilgilenen takımların başında LA Galaxy’nin geldiği ve devre arasında sarı lacivertlilerin kapısını çalacağı ifade ediliyor. Ancak Hollandalı yıldızın ABD’ye gitmek istemediği ve Avrupa’da futbol yaşantısını sonlandırmak istediği kaydedildi. Fenerbahçeli yöneticiler ise Robin van Persie ile bir kez daha görüşerek oyuncuyu ikna etmeye çalışacakları ve hatta takımdan gitmesi durumunda sezon sonuna kadarki alacaklarının bile ödenebileceği iddia edildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com