Fenerbahçe Vedat Muriç’e karşılık 4 futbolcusunu Çarkur Rizespor’a verdiğini açıkladı

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada Vedat Muriç transferi karşılığında, Tarık Çetin, Burak Albayrak ve Mahsun Çapkan’ın bonservisleri ile birlikte Oğuz Kağan güçtekin’in 1 yıl kiralık olarak Çaykur rizespor'a verildiğini duyurdu. Sarı lacivertli kulüp açıklamasında aynı zamanda Yasir Subaşı'nın da bonservisi ile birlikte Kayserispor'a transfer olduğunu duyurdu.

16.07.2019 - 21:11
16.07.2019 - 21:11
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Fenerbahçe Spor Kulübü bir açıklama yaparak takımdan ayrılan 5 futbolcuyu duyurdu. Yapılan açıklamada Vedat Muriç transferi karşılığında Çaykur Rizespor’a 4 futbolcunun verildiği belirtilirken, Yasir Subaşı’nın ise Kayserispor’a bonservisi ile birlikte transfer olduğu duyuruldu.

Vedat Muriç için 4 futbolcu

Sarı-lacivertli takım yaptığı açıklamada Çaykur Rizespor’dan transfer edilen Vedat Muriç’in bonservisiyle birlikte Fenerbahçe kadrosunda katılması karşılığında, Fenerbahçeli futbolculardan Oğuz Kağan Güçtekin’in 1 yıllığına kiralık olarak, Burak Albayrak, Tarık Çetin ve Mahsun Çapkan’ın ise bonservisiyle birlikte Çaykur rizespor’a transfer olduğu belirtildi. Fenerbahçe kulübü açıklamanın devamında futbolcuları başarılar dileyerek Çaykurrizespor’a hayırlı olması dileklerinde bulundu. Fenerbahçe’nin Vedat Muriç transferinde Çaykur Rizespor ile nasıl bir anlaşma yaptığı uzun süreden beri merak ediliyordu. Yapılan açıklama ile birlikte Vedat Muriç transferindeki soru işaretleri de ortadan kalkmış oldu.

Yasir Subaşı Kayserispor’da

Fenerbahçe’nin açıklamasının devamında ise genç futbolcu Yasin Subaşı’nın bonservisiyle birlikte Kayserispor’a transfer olduğu belirtildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim