Haber

Fenerbahçe Vedat Muriç’e karşılık 4 futbolcusunu Çarkur Rizespor’a verdiğini açıkladı

Fenerbahçe Spor Kulübü bir açıklama yaparak takımdan ayrılan 5 futbolcuyu duyurdu. Yapılan açıklamada Vedat Muriç transferi karşılığında Çaykur Rizespor’a 4 futbolcunun verildiği belirtilirken, Yasir Subaşı’nın ise Kayserispor’a bonservisi ile birlikte transfer olduğu duyuruldu.

Vedat Muriç için 4 futbolcu

Sarı-lacivertli takım yaptığı açıklamada Çaykur Rizespor’dan transfer edilen Vedat Muriç’in bonservisiyle birlikte Fenerbahçe kadrosunda katılması karşılığında, Fenerbahçeli futbolculardan Oğuz Kağan Güçtekin’in 1 yıllığına kiralık olarak, Burak Albayrak, Tarık Çetin ve Mahsun Çapkan’ın ise bonservisiyle birlikte Çaykur rizespor’a transfer olduğu belirtildi. Fenerbahçe kulübü açıklamanın devamında futbolcuları başarılar dileyerek Çaykurrizespor’a hayırlı olması dileklerinde bulundu. Fenerbahçe’nin Vedat Muriç transferinde Çaykur Rizespor ile nasıl bir anlaşma yaptığı uzun süreden beri merak ediliyordu. Yapılan açıklama ile birlikte Vedat Muriç transferindeki soru işaretleri de ortadan kalkmış oldu.

Yasir Subaşı Kayserispor’da

Fenerbahçe’nin açıklamasının devamında ise genç futbolcu Yasin Subaşı’nın bonservisiyle birlikte Kayserispor’a transfer olduğu belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu