Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal Kamp Boyunca Genç Futbolcuları İzleyecek

Fenerbahçeli futbolcular sezonun ilk antrenmanını Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Futbolcuların çalışmalarına 2 gün boyunca İstanbul'da devam edecekleri öğrenildi.

01.07.2019 - 20:29
02.07.2019 - 11:22
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Yeni sezon için transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe aynı zamanda antrenmanlara da başladı. Bugün Samandıra’da bulunan Can Bartu Tesisleri’nde bir araya gelen futbolcular ilk antrenmanı yaparken iki gün daha İstanbul’da çalışmaların süreceği öğrenildi. Futbolcuların sağlık kontrolü işlemlerinin tamamlanmasının ardından Fenerbahçe takımı yeni sezonun kamp çalışmaları için topuk yaylasına gidecek. Fenerbahçe kadrosuna genç takımlardan da çok sayıda oyuncu katılacak.

Gençleri Görmek istiyor

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, kamp sırasında genç futbolcuları görmek ve yakından izlemek istiyor. Aynı zamanda genç futbolculara A takım tecrübesi yaşatmak isteyen Ersun Yanal, beğendiği futbolcuları daha sonra kadroya almayı planlıyor. Sarı-lacivertli kafilenin Topuk Yaylası’nda kampı tamamladıktan sonra hazırlık maçları için Avusturya ve Almanya’ya gideceği öğrenildi. Buralarda Avrupa’nın büyük takımları ile karşılaşmalara çıkacak olan Fenerbahçe takımı böylece kendini test etme şansı yakalayacak. Alınan bilgilere göre Fenerbahçe’nin koordinasyon yetkilileri takımın Türkiye’de bulunduğu sırada daha fazla hazırlık maçı yapılması için temaslarını sürdürüyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim