Fenerbahçe Garry Rodrigues Transferini Bu Hafta Açıklayacak

Fenerbahçe’nin kiralamak için harekete geçtiği Garry Rodrigues cephesinde olumlu gelişmeler yaşanıyor. Futbolcunun 5 milyon Euro'luk maaşını ödemekte zorlanan Al İttihad, Fenerbahçe'nin teklifine sıcak bakıyor.

01.07.2019 - 12:08
01.07.2019 - 12:08
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Fenerbahçe yılın ilk transfer bombasını Max Kruse ile patlattı. Yeni bir sürpriz için harekete geçen Fenerbahçe geçen sezon devre arasında Galatasaray’dan Al İttihad’a giden Garry Rodrigues’i kiralık olarak oynatmak istiyor. Futbolcunun yüksek maaşı nedeni ile Suudi Arabistan ekibinin satış listesine girdiği öğrenildi.

Kiralama Teklifine Sıcak Bakıyorlar

Al İttihad takımı, Rodrigues’in 5 milyon Euro’luk maaşını ödemekte zorlanıyor. Bu nedenle de 28 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe’den yapılan teklif kabul edildi. Fenerbahçe yönetiminin teklifini Rodrigues’in menajerine de ilettiği öğrenildi. Transfer görüşmelerinden olumlu sonuç olan Fenerbahçe’nin bu hafta içinde transferi açıklaması bekleniyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim