Fenerbahçe Fener Ol Kampanyasından Topladığı Parayı ve SMS Sayısını Açıkladı

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Fener Ol kampanyasının başladığı günden bu yana toplanan para duyuruldu. Aynı zamanda kampanyanın başından bu yana takıma destek amacıyla gönderilen SMS sayısı da 1 milyon 640 bini geçti.

26.06.2019 - 16:07
26.06.2019 - 16:07
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Fener Ol kampanyasının bugüne kadar Türkiye’de yapılan birçok kampanyayı geride bıraktığı belirtildi. Acun Ilıcalı ve Ferit Şahenk’in katkılarıyla tv8’de Star TV’de fener ol kampanyasına destek amacıyla WinWin projesinin yayınlarının yapıldığının belirtildiği açıklamada kampanyaya desteğin bu sayede zirve noktasına ulaştığı vurgulandı. Açıklamanın devamında Fenerbahçe taraftarının bütün sezon boyunca desteğini gösterdiği ve sezon formalarını satın aldığı aynı zamanda kampanya kapsamında çıkartılan ‘İz Bırakanlar Triko Forma’ ile taraftarın destek olmaya devam ettiği belirtilirken, çok sayıda SMS atıldığı ifade edildi. SMS atan taraftarlar arasında noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda 5 ev ve 20 arabanın sahiplerini bulduğunun belirtildiği açıklamada, 29 Haziran tarihinde Fenerbahçe’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılacak açıklama ile kampanya kapsamında verilecek 5 bin hediyeyi kazanan isimlerin de belli olacağı dile getirildi.

1 Yıl Boyunca Devam Edecek

Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yapılan Fener ol kampanyası kapsamında 12 Mayıs tarihinde başlatılan WinWin kampanyası 22 Haziran tarihinde sona erdi. Fenerbahçe tarafından yapılan açıklamada Fener ol kampanyasının ise 1 yıl boyunca farklı etkinliklerle devam edeceği belirtildi. Diğer yandan ABD’nin Washington kentinde yaşayan Fenerbahçe taraftarları da Fener ol kampanyası için bir gece düzenledi. Düzenlenen gecede 10 bin dolara yakın paranın toplandığı öğrenilirken toplanan paranın lacivert elden teslim edileceği ifade edildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim