Fenerbahçe Efsane Futbolcu Alex İçin Jübile Yapacak

Başarısız bir sezon geçiren ve bunun yanı sıra ekonomik sorunlarla mücadele eden Fenerbahçe, yıldız futbolcu Alex için jübile yapma kararı aldı. Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım döneminde takımdan giden ve daha sonra da futbolu bırakan Alex de Souza için hem iade-i itibar olacak, hem de kulübe maddi anlamda destek sağlayacak bir adım attı. Dünya […]

14.06.2019 - 23:46
14.06.2019 - 23:46
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Başarısız bir sezon geçiren ve bunun yanı sıra ekonomik sorunlarla mücadele eden Fenerbahçe, yıldız futbolcu Alex için jübile yapma kararı aldı. Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım döneminde takımdan giden ve daha sonra da futbolu bırakan Alex de Souza için hem iade-i itibar olacak, hem de kulübe maddi anlamda destek sağlayacak bir adım attı.

Dünya Yıldızları Gelecek

Fenerbahçe Yönetimi Alex için jübile maçı organize etmeye karar verirken, Kadıköy’de oynanacak olan maçta Fenerbahçe takımı ile Alex’in bugüne kadar birlikte oynadığı dünya yıldızları karşı karşıya gelecek.

Geliri Fener Ol Kampanyasına

Alex için yapılacak olan jübile maçına özel biletler satılacak. Maçtan elde edilecek gelir ise Fenerbahçe’yi maddi sıkıntıdan kurtarmak için düzenlenen Fener ol kampanyasına bağışlanacak. Fenerbahçe tarihinde son olarak jübile maçı yapılan futbolcu Tanju Çolak olmuştu. Sarı-lacivertli kulüp 1998 yılında oynanan karşılaşmada Bursaspor’u ağırlamış ve 4-1 mağlup etmişti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim