Haber

Fatih Terim’in yanına Johan Elmander

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, yardımcıları konusunda son isimleri de verdi. Üç efsane isim ön planda yer alırken bunları arasında Johan Elmander, Gökhan Zan ve Necati Ateş’in yer aldığı bildirildi. Terim aynı zamanda Kwadwo Asamoah transferinin gerçekleşmesinin oldukça zor olacağının da sinyallerini verdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, GSTV’de gündeme dair özel açıklamalar yaptı. Divan Kurulu, yönetim ve Ünal Aysal tartışmalarından ziyade takımın durumundan ve planlarından bahseden Fatih Terim transferleri de masaya yatırdı. Kwadwo Asamoah transferinin gerçekleşme ihtimalinin düşük olduğuna dikkat çeken Fatih Terim, alternatif isimlere de baktıklarını belirtti.

[ilgiliicerik icerik_id=”10380″]

Fatih Terim’den Önemli Açıklamalar

Terim, teknik kadroya Gökhan Zan ve Johan Elmander ve Necati Ateş’in dahil olacağını da belirterek, “Alt yapı konusunda bazı sıkıntılarımızın olduğu açıkça ortada. Galatasaray’ın alt yapısını artık daha işlevsel bir hale getirmeliyiz. O yüzden bu konuda projelerimiz devam ediyor. Bu konuda görev vereceğim kişiler Gökhan ile Necati olacak. Çok paramız bulunmuyor ama Galatasaray’ın her zaman itibarı yeter.

“Elmander’de yakında aramızda olacak. Kendisi ile kısa bir görüşme gerçekleştirdim. Yeni gelecek arkadaşlarımız da olacak. Necati ve Elmander’in forvetleri çalıştırmalarını umuyorum. İleride Galatasaray’dan çekirdekten yetişmiş antrenörler de bulunmuş olacak. Elmander’in yaklaşımı beni çok mutlu etti. Florya’ya el attık, şu yoğunluğu da bir üstümüzden atalım, çok şey değişecek.” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu