Fatih Terim’den yedek oyunculara yeni bir şans

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
23 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig takımlarından Galatasaray’da Fatih Terim’in yeniden teknik direktör koltuğuna oturmasından sonra yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Uzun süredir yedek kalan Hakan Balta’nın yanı sıra De Jong’un da Bursaspor karşısında ilk 11’de yer alabileceği belirtilirken Carole’ün de Sevilla’dan devre arasında takımı bırakarak geri dönmesi istendi.

Galatasaray’da Fatih Terim’in göreve gelmesinden sonra taşlar yerine oturmaya başlıyor. Kadroda büyük değişikliklere gitmesi beklenen Fatih Terim’in defans ve orta saha hattında değişikliğe giderek uzun süredir yedek kalan Hakan Balta’nın yanı sıra De Jong’u da sahaya sürmesi planlanıyor. Göztepe maçından sonra takımın eksiklerini belirleyecek olan Fatih Terim’in yönetime vereceği rapor doğrultusunda transfer isteyip istemeyeceği ortaya çıkacak.

Terim’den Yedek Oyunculara Hazır Olun Çağrısı

Dün düzenlenen imza töreninin ardından transfer yapmadan sorunları çözmek istediklerini belirten teknik direktör Fatih Terim, Tudor döneminde kadro dışında kalan Hakan Balta ile De Jong’u da yeniden kadroya almayı düşünebileceğini söyledi. Ancak sarı kırmızılı taraftarlar özellikle De Jong’u kadroda görmek istemediklerini belirtirken Selçuk İnan’ın da ilk 11’de Bursa maçında sahada olması kimseyi de şaşırtmayabilir.

Emrah Bayraktar’ın geçici göreve gelmesiyle yeniden idmanlara çıkan Hakan Balta2nın yanı sıra De Jong’un da hazırlandığı kaydedildi. Terim son olarak, “Hakan Balta’yı Göztepe maçında aslında kullanabilirdik. Ancak kendisi kadroya yazılmamış. Ayrıca De Jong’u da devre arası kamp döneminde takımda görmek isterim.” ifadelerini kullanmıştı.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com