Fatih Terim’den transfer sinyali

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
25 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Süper Lig’de sahasında Göztepe’yi 3-1 devirerek ilk yarıyı 2. sırada tamamlayan Galatasaray’da büyük bir sevinç vardı. Maç önünde ve sonunda sarı kırmızılı taraftarlar yeni teknik direktör Fatih Terim’e büyük sevgi gösterisinde bulundu.

Galatasaray’da Fatih Terim, 3-1 kazanılan Göztepe maçı sonrasında bazı açıklamalarda bulundu. Fatih Terim, Göztepe karşısında alınan galibiyete rağmen hala eksikleri olduğuna değindi.

Fatih Terim, “Bir defa daha burada sahaya çıkmak ve sarı kırmızılı taraftarları alkışlamak çok güzeldi. İyi de bir galibiyet aldık. Seyirciler de taraftarlar da bana çok güzel bir hediye verdiler. Bu oyuncularımın zaferidir. Hafta başından bu yana tek başlarına savaştılar. İkinci yarı da gerçekten çok güzel oynadık. Son maçlarda bazı endişeler vardı ama bunlarında devre arasında üstesinden geleceğiz. Galatasaray gibi büyük takımlar bu tür durumlara alışık olamazlar. İlk yarıda da ikinci yarıda da atmosfer çok güzeldi.”

Fatih Terim’den Eksik Bölgelere Takviye

“Galatasaray olarak zaman zaman iyi futbol ortaya koyduk ama zaman zaman da kötü oynadık. Bunu en yakın zamanda halledeceğiz. Oyuncularım galibiyeti çok isteyerek Göztepe’yi hataya zorladılar. Bunu da başardılar. Rakip olanda çok sayıda pres yaptık ve sonuca gittik. Bazı eksikliklerimiz var evet ama onu da devre arasında üstesinden geleceğimize eminim.”

“3’lü orta saha kurgusu ile sahada yer aldık. Belhanda maalesef olmadı. Onun yerine Selçuk’u kazanmayı düşünmemiz gerekebilir. Devre arasında eksiklerimize bakacağız.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com