Fatih Terim’den transfer sinyali

Süper Lig'de sahasında Göztepe'yi 3-1 devirerek ilk yarıyı 2. sırada tamamlayan Galatasaray'da Fatih terim maç sonunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

25.12.2017 - 0:36
25.12.2017 - 10:15
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Süper Lig’de sahasında Göztepe’yi 3-1 devirerek ilk yarıyı 2. sırada tamamlayan Galatasaray’da büyük bir sevinç vardı. Maç önünde ve sonunda sarı kırmızılı taraftarlar yeni teknik direktör Fatih Terim’e büyük sevgi gösterisinde bulundu.

Galatasaray’da Fatih Terim, 3-1 kazanılan Göztepe maçı sonrasında bazı açıklamalarda bulundu. Fatih Terim, Göztepe karşısında alınan galibiyete rağmen hala eksikleri olduğuna değindi.

Fatih Terim, “Bir defa daha burada sahaya çıkmak ve sarı kırmızılı taraftarları alkışlamak çok güzeldi. İyi de bir galibiyet aldık. Seyirciler de taraftarlar da bana çok güzel bir hediye verdiler. Bu oyuncularımın zaferidir. Hafta başından bu yana tek başlarına savaştılar. İkinci yarı da gerçekten çok güzel oynadık. Son maçlarda bazı endişeler vardı ama bunlarında devre arasında üstesinden geleceğiz. Galatasaray gibi büyük takımlar bu tür durumlara alışık olamazlar. İlk yarıda da ikinci yarıda da atmosfer çok güzeldi.”

Fatih Terim’den Eksik Bölgelere Takviye

“Galatasaray olarak zaman zaman iyi futbol ortaya koyduk ama zaman zaman da kötü oynadık. Bunu en yakın zamanda halledeceğiz. Oyuncularım galibiyeti çok isteyerek Göztepe’yi hataya zorladılar. Bunu da başardılar. Rakip olanda çok sayıda pres yaptık ve sonuca gittik. Bazı eksikliklerimiz var evet ama onu da devre arasında üstesinden geleceğimize eminim.”

“3’lü orta saha kurgusu ile sahada yer aldık. Belhanda maalesef olmadı. Onun yerine Selçuk’u kazanmayı düşünmemiz gerekebilir. Devre arasında eksiklerimize bakacağız.” ifadelerine yer verdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim