Fatih Terim’den kampın son antrenmanı sonrası esprili transfer yorumu

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim antrenman sırasında ikinci baştan Abdurrahim Albayrak'ın saha kenarında telefonla konuşmasına atıf yaparak "Akşam biri geliyor” diye takıldı.

27.07.2019 - 22:34
28.07.2019 - 11:32
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Galatasaray yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Antrenman sonrası basın toplantısı düzenleyen Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, çıkan transfer haberleri ile ilgili basın mensuplarına takılınca gülüşmeler yaşandı.

Kampın son antrenmanı yapıldı

Yeni sezon hazırlıklarına Avusturya’nın Tirol bölgesine bağlı Seefeld kasabasında 17 Temmuz tarihinden bu yana devam eden Galatasaray bugün son antrenman yapıldı. Teknik direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve çabukluk çalışması ile başladı. Daha sonra futbolcular iki gruba ayrılarak ikişerli olarak kafalarının arasında top taşıdı. Futbolcuların bu halleri renkli görüntüler oluştururken sarı-kırmızılı futbolculardan yarışmayı kazananlara büyük sevinç yaşadı. Futbolcular yarışmanın ardından 3 grup halinde top kapma çalışması gerçekleştirirken imanın ana bölümünde dar alanda çift kale maç yaptı. Galatasaray’ın Avusturya kampındaki son antrenmanı şut çalışması ile sona erdi. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Galatasaray Bordeaux takımıyla bir hazırlık maçı yapacak ardından da Türkiye’ye geri dönecek.

Terim’den transfer espirisi

Antrenmanın ardından Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim basın mensuplarının karşısına geçti. Muhabirlerin aktardığı transfer haberleri ile ilgili espriler yapan Fatih Terim antrenman sırasında Galatasaray 2. başkanı Abdurrahim Albayrak’ın telefonla görüşmesine göndermede bulunarak “Akşam biri geliyor.”  ifadelerini kullandı. Fatih Terim’in antrenman sırasında futbolcularla daha keyifli bir şekilde sohbet etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim