Fatih Terim’den kadroda revizyon

Süper Lig takımlarından Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim eski başkanlardan Ünal Aysal'a gönderme yaptı.

22.12.2017 - 19:41
22.12.2017 - 19:41
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Süper Lig takımlarından Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim eski başkanlardan Ünal Aysal’a göndermede bulundu. Tecrübeli teknik adam Fatih Terim, “Nerede kalmıştık.” kelimesi ile bunu da birbirine bağlamış oldu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim dün akşam sarı kırmızılı camia ile anlaşarak tüm şartlarda anlaştıklarını ve yoluna yeniden eskisi gibi devam edeceklerini söyledi. Fatih Terim en son idmanda kaldıklarını ve oradan devam etmek için sabah saatlerinde Florya Metin Oktay Tesislerine geldiğini söyledi.

Fatih Terim ilk açıklamasında, “Galatasaray taraftarı eğer mutluysa ben her zaman mutluyum demektir. Samimi bir şey söylemek istersem eğer benim adımı ne kadar duyarsanız duyun empati yapmak güzeldir. Her insan kendi ismini duyunca hoşuna gider. Bu doğal bir durum. Ben mesela son olarak idmanda kalmıştım ve oradan devam etme kararı aldım. Sarı kırmızılı taraftarlara çok çok teşekkürlerimi sunarım. Ancak her iki tarafı da düşünmek her zaman en güzelidir.” ifadelerini kullandı.

Kadroya Fatih Terim El Atacak

Galatasaray’da Fatih Terim’in yeniden geri dönmesi ile birlikte kadroda da bazı değişiklikler yaşanacağı belirtildi. Bunların en başında Nigel de Jong ile Hakan Balta’nın olacağı yönünde gerçekleşti. Galatasaray’daki 4. Fatih Terim döneminde sarı kırmızılı taraftarlar kadroda da belli başlı değişikliklerin ortaya çıkması için gün saymaya başladı. Dursun Özbek ile düzenlediği basın toplantısında kadroda bazı değişiklikler yapacağını söyleyen Fatih Terim sarı kırmızılı taraftarların kendisine güvenmelerini istedi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim